Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak okresu, testy negatywne, co dalej?
Odpowiedz

Brak okresu, testy negatywne, co dalej?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olelka Koleżanka

Wysłany: 12 października 2018, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Byłam w tym cyklu na monitoringu, we wtorek powinnam dostać @,ale dalej nie ma. Testy negatywne. Podejrzewam, że może jednak był to cykl bezowulacyjny, bo nie byłam sprawdzić po owulacji czy pęcherzyk pękł. Czy powinnam się zgłosić do ginekologa na wywołanie okresu czy sam przyjdzie tylko później? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie wiem szczerze mówiąc co zrobić.

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem, ale czytałam że są przypadki, gdzie testy wychodzą pozytywne dopiero jakimś tygodniu od spodziewanej @. Nie wiem co mam o tym myśleć

• JagnaaJankowskaa Znajoma

Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika:) wrote:
    Mam ten sam problem, ale czytałam że są przypadki, gdzie testy wychodzą pozytywne dopiero jakimś tygodniu od spodziewanej @. Nie wiem co mam o tym myśleć

Najlepiej betę. Wszystko będzie jasne.

Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
  • brunetka91 Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam właśnie to samo. Cykle mam najczęściej 31-32 dni. Dzisiaj jest już 38 dzień i brak okresu, testy negatywne. Dodam, że chodzę na monitoring do ginekologa i ponoć teraz miałam cykl bezowulacyjny (choć słyszałam o przypadkach, gdzie lekarz mówił, że cykl bezowulacyjny, a ciąża). Czy to możliwe, że jeszcze testy byłyby negatywne, jeśli byłaby to ciąża? Czy testy ciążowe wyłapią np. ciążę pozamaciczną? I czy przy takiej ciąży jest zatrzymanie miesiączki? Jedną taką już miałam, ale miałam normalnie miesiączkę. Nie wiem co mam myśleć? ....

w4sq3e3kevcd1s6a.png
    il5hxzdvz042e69i.png
    11.2016 — ciąża pozamaciczna (usunięcie prawego jajowodu)
    10.2017 — puste jajo płodowe
    01.2019 — udało się! Czekamy na Ciebie Skarbie <3
  • Bożena1511 Nowa

Wysłany: 27 grudnia 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo testy negatywne @brak

• Tele...79 Ekspertka

Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domowe testy nie zawsze pokazują prawdę, jeśli ktoś jest po terminie spodziewanej @ to najlepiej iść do laboratorium zrobić betaHCG.

25 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • brunetka91 Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2018, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj zrobić bete i też negatywna.. A co miesiączki nie ma to nie ma..

w4sq3e3kevcd1s6a.png
    il5hxzdvz042e69i.png
    11.2016 — ciąża pozamaciczna (usunięcie prawego jajowodu)
    10.2017 — puste jajo płodowe
    01.2019 — udało się! Czekamy na Ciebie Skarbie <3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)