X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brak pęcherzyka na USG
Odpowiedz

Brak pęcherzyka na USG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Zrobiłam test czuły 3 dni przed spodziewaną @ i zobaczyłam delikatną drugą kreseczkę. Tego samego dnia poszłam do gina, lecz ten nie był w stanie potwierdzić ciąży, ponieważ na USG nic nie było widać (co zrozumiałe, to dopiero byłby 2 tydzień). Kazał przyjść za tydzień, niestety w przyszłym tygodniu mam zaplanowany wyjazd na 4 dni. Lekarz zdecydowanie odradził mi wyjazdy ze względu na to, że może być to ciąża pozamaciczna (mimo, że nie było innych przesłanek niż brak pęcherzyka). Czy powinnam się martwić? Czy któraś z Was też tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś betę i progesteron?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się już rzygać chcę jak słyszę o tej ciąży pozamacicznej, jedz na wycieczkę i się nie zamartwiaj ;-)

    Możesz zrobić bete i progesteron a następnie powtórkę.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety lekarz mi nie zlecił, ale sama pójdę we własnym zakresie jutro. Tylko przed ewentualnym wyjazdem i tak nie zdążę zrobić drugi raz... Tylko czy któryś lekarz wystawi mi L4 na tydzień ze względu na takie zagrożenie? Bo jest to wyjazd służbowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 22:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co on chciał zobaczyć ciążę w macicy przed spodziewanym okresem?! Ja poszłam na pierwszą wizytę potwierdzać ciążę dopiero w 7 tc czyli z 3 tyg po terminie okresu. Możesz zrobić te badania z krwi ale nie musisz wcale. Jedź jeśli chcesz, jeśli ma byc ciąża to będzie.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Bo już się przejęłam i pożałowałam, że tak szybko do niego pobiegłam :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj 1 badanie - beta wyszła 264 a progesteron 23,26. Co myślicie? Za dwa dni jeszcze raz bete :)

  • Hera39 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bete już masz ładną,najważniejsze żebyś powtórzyła po 48h i wtedy zobaczysz jaki jest przyrost. Na chwilę obecną dbaj o siebie i ciesz się ciążą, a jeśli chodzi o wyjazd to taką decyzję musisz sama podjąć, bo wszystko zależy od tego jak się czujesz i co ewentualnie na tym wyjezdzie będziesz musiała robić,skoro to wyjazd służbowy.
    Jeśli masz już wynik bety to lekarz bez problemów Ci wystawi L4.

    bumbum lubi tę wiadomość

    listopad 2017 (*)cb marzec 2018(*) puste jajo
    pierwszy cykl z CLO 1x1 06.18r. zrobiła się torbiel
    Mąż wyniki dobre. Moje AMH-0.26 TRAGEDIA!
    Kariotypy ok. Histeroskopia i LAPAROSKOPIA 16.08.18r.
    3.08.początek cyklu z antykami.
  • Hoopee Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lipca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety jestem po cp. Tydzień po spodziewanym okresie zrobiłam test - 2 wyraźne kreski. Radość niedoopisania.. niestety lekarz na drugi dzień nie zauważył pęcherzyka i dlatego było podejrzenie cp. Na drugi dzień wylądowałam w szpitalu z powodu pęknięcia. Ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy beta hcg ok. 1500 widać cokolwiek w macicy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Przy beta hcg ok. 1500 widać cokolwiek w macicy.
    Przy dobrym sprzęcie, mój awaryjny gin przy becie 3300 nic nie widział

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Przy dobrym sprzęcie, mój awaryjny gin przy becie 3300 nic nie widział

    Może dobrze, że jest "awaryjny" ;)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Może dobrze, że jest "awaryjny" ;)
    Do wpisywania skierowań i l4 :)

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 23:03

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 5 lipca 2018, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2019, 23:03

    ***musi być dobrze.*
    __________
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ