Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brązowe plamienia zamiast okresu!
Odpowiedz

Brązowe plamienia zamiast okresu!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 sierpnia 2014, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czy ktoras z Was tak miała kiedykolwiek, że zamiast okresu dokładnie 15dpo pojawilo się brązowe bardzo skąpe plamienie, a okresu jak nie ma tak nie ma. Myslałam, ze jest to moze implantacja zarodka i dwa dni po ustatniu plamienia zrobiłam test ale negatywny:(

• Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dokładnie tak samo w ubiegłym cyklu. Lekkie plamienie, które ustąpiło, a ciąży brak. Poszłam do ginekologa, który kazał mi iść na betę (betaHCG). Wyszło, że nie jestem w ciąży, wiec przepisana mi została luteina podjęzykowo. Po 5 dniach brania lutki miał się pojawić okres (do kolejnych 5 dni). Poszłam w 7 dniu do gin, zgadała mnie i okazało się, że to plamienie które miałam było okresem (widocznie endometrium było bardzo cienkie i nie miało się co złuszczać). Na badaniu usg widoczny był pęcherzyk z jajeczkiem, więc luteiną przesunęłam sobie okres.

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Teresa11 Nowa

Wysłany: 17 września 2014, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na wykresie bardzo wysoka temperaturę. - natomiast dzisiaj w łazience zauważyłam brązowe plamienie ,co ciekawe jednorazowo bo tylko koło godziny 16:00.Teraz już nic takiego u mnie nie występuje .Dziwi mnie to bo słyszałam,ze temperatura spada przed okresem ,a moja utrzymuje sie na jednym poziomie 37stopni.Nie wiem jak mam to rozumieć?Mial ktoś coś podobnego ?

Justine M lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego