X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brązowe plamienia zamiast okresu!
Odpowiedz

Brązowe plamienia zamiast okresu!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czy ktoras z Was tak miała kiedykolwiek, że zamiast okresu dokładnie 15dpo pojawilo się brązowe bardzo skąpe plamienie, a okresu jak nie ma tak nie ma. Myslałam, ze jest to moze implantacja zarodka i dwa dni po ustatniu plamienia zrobiłam test ale negatywny:(

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dokładnie tak samo w ubiegłym cyklu. Lekkie plamienie, które ustąpiło, a ciąży brak. Poszłam do ginekologa, który kazał mi iść na betę (betaHCG). Wyszło, że nie jestem w ciąży, wiec przepisana mi została luteina podjęzykowo. Po 5 dniach brania lutki miał się pojawić okres (do kolejnych 5 dni). Poszłam w 7 dniu do gin, zgadała mnie i okazało się, że to plamienie które miałam było okresem (widocznie endometrium było bardzo cienkie i nie miało się co złuszczać). Na badaniu usg widoczny był pęcherzyk z jajeczkiem, więc luteiną przesunęłam sobie okres.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Teresa11 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na wykresie bardzo wysoka temperaturę. - natomiast dzisiaj w łazience zauważyłam brązowe plamienie ,co ciekawe jednorazowo bo tylko koło godziny 16:00.Teraz już nic takiego u mnie nie występuje .Dziwi mnie to bo słyszałam,ze temperatura spada przed okresem ,a moja utrzymuje sie na jednym poziomie 37stopni.Nie wiem jak mam to rozumieć?Mial ktoś coś podobnego ?

    Justine M lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ