X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Choroba, pomocy błagam
Odpowiedz

Choroba, pomocy błagam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy! Złapał mnie jakiś wirus, boli mnie głowa, zawroty głowy, kaszel katar, spójrzcie na mój wykres i pomóżcie co mam robić

    Patka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tygodnie temu też miałam takiego wirusa, polecam na kaszel majeranek, na katar inhalacje, pić dużo lipy i rumianku + cytryna i miód.
    Pomogło, i obyło się bez antybiotyku

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ