X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Chyba wariuję....
Odpowiedz

Chyba wariuję....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ichi.8 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 2 listopada 2022, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jutro rano będę robiła test.... ale wariuje i chyba po prostu muszę to z siebie wyrzucić :D. Owulacje miałam prawdopodobnie 18.10. Tydzień po, dostałam jakiejś infekcji intymnej, bo się ze mnie lało i swędziało. Udało mi się ją ogarnąć. Od miesiąca biorę witaminy, kwas foliowy i spiruline, chwilę brałam też urafuraginum. Cykle mam +/- 30dniowe. Okres powinnam dostać w ostatnią niedzielę (30.10), według ovufriend we wtorek (1.11), nie wiem do końca czemu, bo apki używam od niecałego miesiąca i nie wpisuje szczegółowych danych. 3 dni przed wyznaczonym terminem miesiączki czyli 9 dni po owulacji, nie wytrzymałam i zrobiłam pierwszy test, który wyszedł negatywny i już totalnie nastawiłam się, że w tym cyklu się nie udało, ale.... no właśnie, od kilku dni bolą mnie piersi i brzuch jak na okres. Dwa dni temu wręcz byłam na tysiąc procent pewna, że go dostałam. Dodatkowo od czasu do czasu czuje kłucie po pępkiem. A okresu nadal nie ma... piersi wydają się powiększone, ale z dnia na dzień bolą coraz mniej. Śluz jest raczej kremowy, biały, a momentami żółty. Wydaje mi się, że jest go sporo. Bardzo... bardzo boję się, że znowu będę zawiedziona. Przeraża mnie jutrzejsze testowanie. Opóźnienie i bóle tłumaczę sobie infekcją... bo w weekend bolało mnie też gardło (prawdopodobnie mam jego grzybice bo pojawił się dziwny nalot na migdałkach) I głowa. Stresuje mnie to do tego stopnia, że chyba dziś nie będę spać. Czy ktoś miał podobne objawy i okazało się, że to ciąża? Czy to możliwe, że przez tego typu infekcje albo nagłe zmiany leków (zaczęłam brać wcześniej wspomniane suple, a od tygodnia odstawiam nexpram) opóźnia mi się miesiączka i tak boli brzuch? Cykle mam raczej regularne, a ewentualne opóźnienia występowały u mnie rzadko i raczej pod wpływem dużego stresu którego raczej w tym miesiącu nie miałam.
    Niby wiem, że tylko test prawdę mi powie, ale nie mogę sobie poradzić z tym czekaniem... boję się też, że jutro może być za wcześnie na test. 16 dni dpo. Przepraszam za chaotyczność....

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 2 listopada 2022, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 dpo to nie za wcześnie na test... Ale 9 dpo mogło być jeszcze za wcześnie. Te objawy mogą tak naprawdę wskazywać na wszystko, nakrecasz się - dużo dzieje się w naszej w głowie i wtedy widzimy wszystkie objawy 😅 infekcje i choroby jak najbardziej mogą też opóźniać okres i rozregulowac cykl.

    Trzymam kciuki za testowanie!

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Ichi.8 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 3 listopada 2022, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam rano test i jest ledwo widoczna 2 kreseczka :) (przynajmniej ja ją widzę :D) ... pójdę dzisiaj zrobić betę.

  • Ichi.8 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 3 listopada 2022, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/b6b70e33b8d86.jpg.html

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 3 listopada 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam faktycznie widać i to na pinku, a one superczułe nie są, więc powinno być pozytywnie, trzymam kciuki za betę 😊

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Ichi.8 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 3 listopada 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/056434efe9027.jpg.html

    dominikawa lubi tę wiadomość

  • Aypis Autorytet
    Postów: 786 913

    Wysłany: 3 listopada 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ichi.8 wrote:
    https://zapodaj.net/056434efe9027.jpg.html

    Gratulacje, wygląda na to, że jesteś w ciąży 😊
    beta 11 to już ładny wynik!

    dominikawa lubi tę wiadomość

    💊 udało się w 1 cyklu stymulowanym clo

    ⏸ 8.06
    ❌ 23.08 - podejrzenie monosomii chromosomu X (nifty pro)
    💗 8.09 - amniopunkcja wykluczyła zespół Turnera - zdrowa Łucja! 👧🏼

    ☀️ 27.01.23 - Lusia już z nami! 37+2 / 2750g / 55cm
    age.png
  • Ichi.8 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 3 listopada 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :). Martwię się tylko bo testowałam 17 dpo i licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to jest połowa 4 tygodnia. Czy ta beta nie jest w takim razie jednak za niska?

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 3 listopada 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób w sobotę jeszcze raz betę, to najwięcej powie :)

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ