X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciałko żółte 20 dzien cyklu
Odpowiedz

Ciałko żółte 20 dzien cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Claudusia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 września 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mialam dzisiaj usg dopochwowe w 20 dniu cyklu (cykle mam 29-31 dniowe).
    USG Zrobiłam po kilku miesiącach bezowocnych starań. Doktor powiedziała że owulacja w tym miesiącu napewno była i narazie jest widoczne ciałko żółte. Czy myślicie ze w tym cyklu jest jeszcze szansa na ciążę? Dziękuję :*

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 29 września 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli uprawiałaś seks w okolicach owulacji to jest ;)

    Claudusia lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3572 1804

    Wysłany: 7 października 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudusia wrote:
    Cześć dziewczyny :) mialam dzisiaj usg dopochwowe w 20 dniu cyklu (cykle mam 29-31 dniowe).
    USG Zrobiłam po kilku miesiącach bezowocnych starań. Doktor powiedziała że owulacja w tym miesiącu napewno była i narazie jest widoczne ciałko żółte. Czy myślicie ze w tym cyklu jest jeszcze szansa na ciążę? Dziękuję :*


    Jeżeli staraliście się kolo owulacji to są duże szanse. Daj znać czy się udało. Trzymam kciuki

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ