X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zarejestrowalam sie tutaj specjalnie zeby zadac to pytanie, poniewaz nie wiem czy wmawiam sobie pewne objawy czy poprostu bede mamusia :) Otoz, moje pytanie czy takie objawy jak np. biegunka, zaparcia, dziwne bole w podbrzuszu (nigdy wczesniej nie mialam takich), rwace, dzisiaj jedzac mojego ulubionego paczka stwierdzilam ze jest strasznie slodki, gdzie wczesniej tego nie zauwazylam. No i czesto korzystam z toalety co wydaje mi sie ze nie wystepuje na poczatku ciazy.. Powinnam dostac okres kilka dni temu, mam wrazliwe piersi no i pojawil sie tradzik. Moze to okres? Jak myslicie. wspomne ze kochalam sie z chopakiem bez zabezpieczenia, ponioslo nas i zrobilismy to bez zabezieczenia jeszcze raz po tym kiedy skonczyl..

    Qluseczka
  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 26 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nic innego nie możemy Ci doradzić jak zrobić test, z tego co mówisz, jesteś już po dniu spodziewanej miesiączki wiec test bedzie wiarygodny, objawy owszem są podobne do tych ciążowych, ale niekoniecznie. Oczywiscie życzę żeby było po Twojej myśli :)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 26 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był stosunek płciowy to i ciąża możliwa. Test rozwieje wątpliwości

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie robilam test ale wyszedl negatywny.. nie wiem co myslec. Powtorze go za tydzien.. A moze zrobic badanie krwi?

    Qluseczka
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wiem co mam zroobic,to moja pierwsza taka sytuacja. A no i dzisiaj rano pojawily sie nudnosci.. Boje sie ze tylko sobie to wmawiam.

    Qluseczka
  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 26 października 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm skoro robiłaś test to szanse na ciążę są, ale jednak mniejsze, ja objawy typu "czestomocz", "metaliczny posmak w ustach" itp itd obojetnie jaki nowy objaw znajde na forum, to zaraz go mam :):):) autosugestia niestety :) nie mniej jednak jak nie przyjdzie okres to powtórz test :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 20:47

    kasza lubi tę wiadomość

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:34

  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czytalam nic przed pojawieniem sie tych objawow, dopiero teraz zaczelam szukac podpowiedzi na forum co zrobi i jak wy sadzicie.:)

    Qluseczka
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki sluz pojawia sie na poczatku ciazy lub w okolicach miesiaczki?

    Qluseczka
  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 26 października 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz z tego co mi wiadomo w okolicach miesiączki jest taki sam jak na początku ciąży chociaż to indywidualna sprawa, ja np mam mega czopy śluzowe na szyjce macicy za chwile znikają "zalewa mnie" ze tak powiem bialym gestym śluzem, potem robi się sucho i pyk okres :) inne z tego co czytałam to na poczatku ciąży dostrzegają wodnisty śluz podobny do płodnego inne znowu mają duże ilości białego śluzu, wiec w sumie nie wiadomo jak to z tym śluzem :) kiedyś ktoś powiedzial, każda inność (biorąc pod uwagę swoje obserwcaje) może oznaczać ciążę :)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciagle wodnisty, zastanawiam sie jeszcze nad tym czy nie zrobilam za wczesnie testu.

    Qluseczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi kawa nie smakuje jest kwaśna mimo4 łyzeczek cukru nie wiem czy jestem w ciązy czy nie ale raczej nie a kawa mi nie smakuje pije inkę ;)

    Barbarella86 lubi tę wiadomość

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 26 października 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qluseczka wrote:
    Ja mam ciagle wodnisty, zastanawiam sie jeszcze nad tym czy nie zrobilam za wczesnie testu.

    Hmm możliwe, że zrobiłaś za wcześnie, a jak chcesz wiedzieć szybciej, to proponuję zrobienie jutro bety ona już na 100% bedzie wiarygodna :)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • Qluseczka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie takie testy moge zrobic?

    Qluseczka
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 27 października 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi kiwi jakos dziwnie smakowalo dzisiaj serio. ;) a tak wogole dziewczyny to nie dajmy sie zwariowac. Testujemy i juz. Negatyw? Prawdopodobnie nie ma ciazy ale testujemy za kilka dni znowu. Sama tez sie obserwuje ale wiem ze te wszystkie objawy to mozna miec przed okresem, z niestrawnosci albo z autosugestii ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • vens Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 października 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne, w zeszłym tygodniu dokładnie 20.10 kochałam sie z moim partnerem w prezerwatywie i stosunek był przerywany.
    W piątek zapomniałam wziąć tabletki o ustalonej porze i ją pominęłam (siódma tabletka pominięta, w sobotę osma wzięta normalnie)
    Dzisiaj 27.11 dokładnie tydzien po stosunku dostałam plamienia brązowego dość obfitego, jakby gluty w nim są? Lekko bolą jajniki
    Co to może być? Dodam że biorę tabletki anty nadal i od jakiegoś czasu ćwicze coś intensywnie na brzuch i jestem na diecie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ