X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża, a bol jak na miesiączka!
Odpowiedz

Ciąża, a bol jak na miesiączka!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdziła dziś ciaza dwoma testami, @ nie przyszła, ale bol na okres silny! Mam się martwić?

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!
    Nie masz się czym martwić, wiele dziewczyn odczuwa bóle podobne do menstruacyjnych w początkowych tygodniach ciąży :)
    Sama też tak miałam, a obecnie jestem w 28 tygodniu i ciaza przebiega prawidłowo :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 8 grudnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze trzy dni (dokładnie od dnia kiedy powinnam dostać okres) miałam typowe bóle okresowe, tylko bez krwi. Dziś 10t2d :)

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 30 grudnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Ja pierwsze trzy dni (dokładnie od dnia kiedy powinnam dostać okres) miałam typowe bóle okresowe, tylko bez krwi. Dziś 10t2d :)

    Czytam forum, bo u mnie dzisiaj termin @, a właśnie pobolewa mnie brzuch. Słabiej jak na @, ale jednak. Myślałam, że nie wyszło, ale w takim razie mam jeszcze nadzieję :)

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj boli brzuch w okolicach macicznych. Rzeklabym, ze ten bol jest dobrze rokujacy gdyby nie to, ze chyba ciut za szybko się pojawił, temperatura jest dupiata i cycki nawet nie drgnęły. No, ale nadzieja umiera ostatnia.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • axie92 Ekspertka
    Postów: 245 206

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mnie od wczoraj boli brzuch w okolicach macicznych. Rzeklabym, ze ten bol jest dobrze rokujacy gdyby nie to, ze chyba ciut za szybko się pojawił, temperatura jest dupiata i cycki nawet nie drgnęły. No, ale nadzieja umiera ostatnia.
    Mnie kilka dni przed terminem miesiączki zaczął boleć brzuch. Piersi w ogóle nie bolały, teraz lekko bolą jedynie. Wczoraj (14dpo) zrobiłam test. Dwie kreski :)

    iwonexxx lubi tę wiadomość

    xx4wxzdvt9quz2vg.png

    ojxeroeq320a4lee.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ