Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża a testy
Odpowiedz

Ciąża a testy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • coola Koleżanka
  Postów: 33 5

  Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca. Cykl trwał 21-22 dni. Kochałam się z partnerem dwa razy pod rząd (27-28 marca) ,dzień po dniu bez zabezpieczenia, wytrysk w środku. Mam niby PCO. Już 6-7 dzień spóźnia mi się miesiączka (wg cyklu 21-22 dniowego). Robiłam testy o czułości , 12 dni od stosunku i 14 dni od stosunku. Negatywne. Przedwczoraj też kochałam się bez zabezpieczenia. Wczoraj zauważyłam na papierze śluz z nitkami krwi w umiarkowanej ilości. Brzuch boli od czasu do czasu, jajniki czajem kłują, jestem poddenerwowana, senna i moje ciało jest rozpalone. Możliwa ciąża?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po 14 dniach od podejrzewanej owulacji test powinien już coś pokazać. Mi wyszedł już 10 dni po z bladą drugą kreską, ale robiony rano i test o największej czułości, czyli 10 miu ml.
  Może po prostu zbliża Ci się miesiączka?

  Jeśli masz cykle 21-22 dniowe to owulacje powinnaś mieć chyba wcześniej niż 27-28 marca - bardziej 22-24 marca.

 • coola Koleżanka
  Postów: 33 5

  Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam testy 25 miu ml, mam nieregularne cykle, więc wszystko mogło sie przestawić.

  Dziś zauważyłam, że plamie, a raczej brudzę. Bezowy śluz na wkładce albo jasny brąz, ciężko stwierdzić, w małych ilościach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego