X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża a testy
Odpowiedz

Ciąża a testy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca. Cykl trwał 21-22 dni. Kochałam się z partnerem dwa razy pod rząd (27-28 marca) ,dzień po dniu bez zabezpieczenia, wytrysk w środku. Mam niby PCO. Już 6-7 dzień spóźnia mi się miesiączka (wg cyklu 21-22 dniowego). Robiłam testy o czułości , 12 dni od stosunku i 14 dni od stosunku. Negatywne. Przedwczoraj też kochałam się bez zabezpieczenia. Wczoraj zauważyłam na papierze śluz z nitkami krwi w umiarkowanej ilości. Brzuch boli od czasu do czasu, jajniki czajem kłują, jestem poddenerwowana, senna i moje ciało jest rozpalone. Możliwa ciąża?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 14 dniach od podejrzewanej owulacji test powinien już coś pokazać. Mi wyszedł już 10 dni po z bladą drugą kreską, ale robiony rano i test o największej czułości, czyli 10 miu ml.
    Może po prostu zbliża Ci się miesiączka?

    Jeśli masz cykle 21-22 dniowe to owulacje powinnaś mieć chyba wcześniej niż 27-28 marca - bardziej 22-24 marca.

  • coola Koleżanka
    Postów: 33 5

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam testy 25 miu ml, mam nieregularne cykle, więc wszystko mogło sie przestawić.

    Dziś zauważyłam, że plamie, a raczej brudzę. Bezowy śluz na wkładce albo jasny brąz, ciężko stwierdzić, w małych ilościach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ