Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża a testy
Odpowiedz

Ciąża a testy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • coola Koleżanka
  Postów: 33 5

  Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej. Ostatnia miesiączkę miałam 16 marca. Cykl trwał 21-22 dni. Kochałam się z partnerem dwa razy pod rząd (27-28 marca) ,dzień po dniu bez zabezpieczenia, wytrysk w środku. Mam niby PCO. Już 6-7 dzień spóźnia mi się miesiączka (wg cyklu 21-22 dniowego). Robiłam testy o czułości , 12 dni od stosunku i 14 dni od stosunku. Negatywne. Przedwczoraj też kochałam się bez zabezpieczenia. Wczoraj zauważyłam na papierze śluz z nitkami krwi w umiarkowanej ilości. Brzuch boli od czasu do czasu, jajniki czajem kłują, jestem poddenerwowana, senna i moje ciało jest rozpalone. Możliwa ciąża?

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 13 kwietnia 2016, 08:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po 14 dniach od podejrzewanej owulacji test powinien już coś pokazać. Mi wyszedł już 10 dni po z bladą drugą kreską, ale robiony rano i test o największej czułości, czyli 10 miu ml.
  Może po prostu zbliża Ci się miesiączka?

  Jeśli masz cykle 21-22 dniowe to owulacje powinnaś mieć chyba wcześniej niż 27-28 marca - bardziej 22-24 marca.

 • coola Koleżanka
  Postów: 33 5

  Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:15

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam testy 25 miu ml, mam nieregularne cykle, więc wszystko mogło sie przestawić.

  Dziś zauważyłam, że plamie, a raczej brudzę. Bezowy śluz na wkładce albo jasny brąz, ciężko stwierdzić, w małych ilościach.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego