X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża czy nie ciążą
Odpowiedz

Ciąża czy nie ciążą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bella2804 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co może oznaczać ta druga blada kreska spoczatku było ja widać pod światło tylko A potem już normalnie lekki odcień. Chciałam zrobić na płasko zdjęcie ale nie było widać na zdjęciu niż w rzeczywistości. Robiłam miesiąc temu test i były negatywne i nie widać było żadnej kreski pod światło nawet. A dzisiaj jest i nie wiem czy odczytać wynik jako pozytywny czy negatywny jutro powinnam mieć @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2018, 20:08

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella2804 wrote:
    Co może oznaczać ta druga blada kreska spoczatku było ja widać pod światło tylko A potem już normalnie lekki odcień. Chciałam zrobić na płasko zdjęcie ale nie było widać na zdjęciu niż w rzeczywistości. Robiłam miesiąc temu test i były negatywne i nie widać było żadnej kreski pod światło nawet. A dzisiaj jest i nie wiem czy odczytać wynik jako pozytywny czy negatywny jutro powinnam mieć @.

    A po jakim czasie widziałaś ta kreskę?
    Jesli w ciągu 3-5 minut to gratulacje ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ