X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża po antykoncepcji hormonalnej
Odpowiedz

Ciąża po antykoncepcji hormonalnej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niki94 Znajoma
    Postów: 29 9

    Wysłany: 30 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie wiem, czy jest już taki temat, ale jestem w pracy i nie mam jak poszukać, a mam pytanie.
    26 czerwca zrezygnowaliśmy z mężem z antykoncepcji hormonalnej (plastry evra stosowane 3 lata). 29.06 miałam ostatnie krwawienie z odstawienia. Dziś 32dc, od wtorku ból jak na okres, wzmożone pragnienie, czasem trochę mnie mdli, a od trzech dni mam rano zawroty głowy. Testy robione w 30dc i 32dc negatywne. Nie wiem, czy moje samopoczucie to zbliżająca się @, wczesna ciąża (nie wiem czy miałam w ogóle dni płodne, a już na pewno nie wiem kiedy były) czy coś innego.
    Jak myślicie, są szanse na potomstwo czy to po prostu po odstawieniu anty tak mam?
    Dodam, że choruję na Hashimoto i niedoczynność tarczycy (wyniki w porządku) i nigdy nie miałam regularnych cykli.

    Szczęśliwa mężatka cierpiąca na niedoczynność tarczycy, Hashimoto i brak cierpliwości ;)
  • pietruszek Ekspertka
    Postów: 274 66

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Z tym to jest rożnie - mi lekarz zalecał odczekanie 3 miesięcy po dłuższym stosowaniu antykoncepcji, zeby wszystko wróciło do normy. Z kolei moja koleżanka zaszła w pierwszym cyklu po odstawieniu, a wtedy czasem sie zdarza tak, ze po dłuższej przerwie uwalnia sie więcej komórek jajowych no i wyszły jej z tego bliźnięta :)

  • Niki94 Znajoma
    Postów: 29 9

    Wysłany: 31 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja znam przypadki ciąży z pierwszego cyklu jak i miesięcy starań po anty. Mnie najbardziej zastanawia to jak się czuję w zestawieniu z dwoma negatywnymi testami. Chyba zrobię betę we wtorek jeśli @ się nie pokaże.
    Daj Boziu, żeby to jednak był dzidziuś :)

    Szczęśliwa mężatka cierpiąca na niedoczynność tarczycy, Hashimoto i brak cierpliwości ;)
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem w 2 cyklu po kuracji anty. W pierwszym cyklu @ dostałam po 30dniach, zawsze miała cykle regularne co 28 dni. Teraz jestem 23dc i czekam na @. Co prawda staralismy sie zadziałac, ale jakos wielkich nadziei na ciąże w tym cyklu nie mam. Po owulacji miałam silne bóle podbrzusza, pewnie hormony wariowały, a organizm musi sie przyzwyczaic do nowej sytuacji.

    35 lat, 2 ciąża
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ