X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście nie, ale moja przyjaciółka ma pcos i brała luteine. Jak przyszła @ to kazali jej brać tabsy, a jak będzie chciała odstawić to ma się zgłosić na leczenie.
    Wydaje mi sie, że dobrze, żebyś zrobiła sobie z krwi progesteron i progesteron oh17 bo moze tutaj jest problem. A tabsy brałas tylko po to, żeby się zabezpieczać? Z tarczycą wszystko okej?

    Mama Zosi :)
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tabletki były tylko w celu zabezpieczenia. Tarczyca ok. Nawet jak miałam tabletki to wizyty u ginekologa były i badania też i zawsze wszystko było ok. Pójdę dziś zobaczę co mi powie. Od 2 tygodni boli mnie podbrzusze jak na okres ale niestety o okresie ani śladu.

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak wyzej napisalam mialam dwa cykle normalne 24 i 28 dni a teraz 38. Mialam czekac do dzis i isc na wywolanie na szczescie sama przyszla @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lotta.89 wrote:
    tak tabletki były tylko w celu zabezpieczenia. Tarczyca ok. Nawet jak miałam tabletki to wizyty u ginekologa były i badania też i zawsze wszystko było ok. Pójdę dziś zobaczę co mi powie. Od 2 tygodni boli mnie podbrzusze jak na okres ale niestety o okresie ani śladu.

    Ja tez mam wszystko w normie a jednak ten cykl byl do dupy. Caly cykl sie zle czulam raz brzuch raz cycki raz krzyz i nie moglam ci jesc.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 3 cykl po odstawieniu...pierwszy 28, drugi 27 a teraz zapowiada sie na 30 ale jak wyjdzie zobaczymy...

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 - podobno moje rady nie są przydatne na tym forum ale powiem jak to było u mnie...Pierwsza ciąża w czwartym cyklu po odstawieniu tabletek druga biochemiczna też...Ogólnie słyszałam, że miej więcej do 4 cyklu po odstawieniu wszytko zaczyna się normować.Do ovu prawdopodobnie dochodzi ale jest trudna do wychwycenia bez monitoringu czy testów. Pisałaś, że dzisiaj dostałaś @ wydaje mi się, że w tym cyklu już masz szanse jak kobiety które nie stosowały tabletek. Ja odstawiłam na początku grudnia... i w zasadzie przestaliśmy już uważać a ja zaczęłam wszytko zapisywać .... z moim obserwacji wyszło, że pierwszy okres po odstawieniu dostałam po 14 stu dniach od poprzedniego krwawienia kolejne po 30 dniach kolejny po 27 dniach w kolejnym cyklu doszło do zapłonienia niestety zakończyło się wszytko krwawieniem tydzień po terminie spodziewanej @.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u ginekologa i przepisał mi tabletki na wywołanie okresu i tabletki na pobudzenie mocniejszej owulacji. Uspokoiła mnie ta wizyta :)

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak oglądam wykresy ciążowe to dużo dziewczyn po odstawieni tabletek zaszło w 3-4 miesiącu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak patrzylam na to ;p wiec jest duza szansa ;)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to właśnie liczę :)

  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na to licze moja ginekolog przepisała mi CLO wiec myśle ze się uda nam :)

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Wasze wypowiedzi i sie zastanawiam jak u mnie bedzie z okresem czy bedzie 30-31. Bralam tylko trzy miesiace.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w pierwszym cyklu po tabletkach anty. Owulacja w 13dc , współzyliśmy na 3 dni przed. PCOS, wysoka prolaktyna, problem męski. Wspomagałam się Castagnusem dlatego moja owulacja się pojawiła a plemniki przetrwały jakoś te 3 dni ;) Podobno nie ma reguły na to kiedy wraca płodność po tabletkach. jedni lekarze mówią, że od razu, inni że 3 miesiące trzeba czekać a jeszcze inni, że pół roku. Życzę szczęśliwych cykli ;)

    werni, JuliettaBro lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 września 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna dajesz nadzieje :)

    *Czarnaa* lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ