X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża? Pozytywny test ale niska beta
Odpowiedz

Ciąża? Pozytywny test ale niska beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Delia11 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem obecnie w 35 dniu cyklu, gdzie zazwyczaj trwają one ok 30 dni. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, początkowo był negatywny, ale po jakimś czasie poszłam do łazienki i okazało się że jest pozytywny. Zrobiłam jeszcze 3 inne (łącznie 2 dr. Max, 2 doz) i te 3 pozostałe były negatywne. Rano pojechałam na betę i wynik <1.2 ale miesiączki wciąż nie ma i jednak ten jeden test pozytywny. Jak myślicie? Jest szansa na ciążę czy jednak nie?

  • Delia11 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadmienie że w sumie dwa testy zrobiłam mniej więcej w tym samym czasie w odstępie max 30 min i ten drugi leżał tyle sami ile ten pierwszy ale jednak był negatywny. To były takie same testy

  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to brak ciąży, czekaj na okres

  • aneta Koleżanka
    Postów: 53 81

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że skoro beta <1.2 to ciąży nie ma, a co do poztywnego testu to one czasami oszukują, sama tego doświadczyłam 2 dni temu.

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, na Moje oko to ciazy nie ma,a okres może się spóźniać z wielu innych przyczyn.

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7634 9997

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie patrzy się na testy po jakimś czasie bo lubią przekłamywać pokazując kreskę fabryczną. Beta jednoznacznie pokazuje, że ciąży brak. Poczekaj na okres i jak się nie pojawi to zrób jeszcze raz test ciążowy bo może owulacja się przesunęła. Jeśli będzie negatywny a dalej nie będzie okresu to idź do lekarza

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ