X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Cień cienia testu ciążowego.
Odpowiedz

Cień cienia testu ciążowego.

Oceń ten wątek:
  • ntpnzmsbmjt Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 18 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 8dpo i totalna biel vizira, w tym cyklu mam wyjątkowo tkliwe piersi od kilku dni, od dwóch dni mam też nudności wieczorami. Niestety znając życie chcę widzieć te wszystkie symptomy :(

  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 18 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ntpnzmsbmjt wrote:
    Ja dzisiaj 8dpo i totalna biel vizira, w tym cyklu mam wyjątkowo tkliwe piersi od kilku dni, od dwóch dni mam też nudności wieczorami. Niestety znając życie chcę widzieć te wszystkie symptomy :(
    Spokojnie 8pdo to bardzo wcześnie jeszcze może być pozytywnie 🙂 co do objawów na tak wczesnym etapie to chyba nasza głowa chce je widzieć chociaż ja zanim zrobiłam test to w pracy wsuwałam kiszoną kapustę z beczki bo miałam na nią tak ogromną ochotę a niby zachcianki są później i dodam że w tamtym czasie specjalnie się już nie staraliśmy więc różnie to bywa

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 18 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura. wrote:
    Moze kiedys w koncu sie uda staram sie juz kilka cykli
    Nie wolno się poddawać my odpuścimy już dawno przed tym jak się udało i bum niespodzianka po 14 latach wiec napewno sie uda

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Nie wolno się poddawać my odpuścimy już dawno przed tym jak się udało i bum niespodzianka po 14 latach wiec napewno sie uda


    Dziękuję za slowa otuchy

  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 18 maja, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Tak mogło być i najprawdopodobniej było, stąd te zalecenia producentów żeby testować w dniu spodziewanej miesiączki, potem jest tylko smutek 🥺 ale spokojnie już w następnym cyklu pewnie się uda

    Ja nigdy nie umiem wytrzymać do @ i zawsze wcześniej testuję a potem rozczarowanie... Chociaż teraz mam nadzieję bo zupełnie inaczej się czuję ale boję się czy to nie efekt duphastonu...

    Emma9889
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 18 maja, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Ja nigdy nie umiem wytrzymać do @ i zawsze wcześniej testuję a potem rozczarowanie... Chociaż teraz mam nadzieję bo zupełnie inaczej się czuję ale boję się czy to nie efekt duphastonu...

    Teoretycznie @ mam dostać w poniedziałek ale brzuch mnie pobolewa zupełnie inaczej...

    Mikusek lubi tę wiadomość

    Emma9889
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 19 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Teoretycznie @ mam dostać w poniedziałek ale brzuch mnie pobolewa zupełnie inaczej...
    Możesz już dziś robić test 🙂 być może pokaże

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • ntpnzmsbmjt Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 19 maja, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zdarzyło Wam się kiedyś przy którejś ciąży że miałyście pełne przekonanie że w konkretnym cyklu się udało jeszcze przed uzyskaniem pozytywnego testu?

  • M93 Autorytet
    Postów: 617 730

    Wysłany: 19 maja, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ntpnzmsbmjt wrote:
    Czy zdarzyło Wam się kiedyś przy którejś ciąży że miałyście pełne przekonanie że w konkretnym cyklu się udało jeszcze przed uzyskaniem pozytywnego testu?
    Ja mam tak co miesiąc a potem dostaje okres 😂
    To taki śmiech przez łzy 🥲

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 19 maja, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ntpnzmsbmjt wrote:
    Czy zdarzyło Wam się kiedyś przy którejś ciąży że miałyście pełne przekonanie że w konkretnym cyklu się udało jeszcze przed uzyskaniem pozytywnego testu?
    Ja na odwrót, w tym szczęśliwym cyklu właśnie myślałam że nic z tego nie będzie bo nie miałam śluzu płodnego jak zazwyczaj 😅

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • Inka Przyjaciółka
    Postów: 110 31

    Wysłany: 19 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ntpnzmsbmjt wrote:
    Czy zdarzyło Wam się kiedyś przy którejś ciąży że miałyście pełne przekonanie że w konkretnym cyklu się udało jeszcze przed uzyskaniem pozytywnego testu?
    Ja tak miałam w tym miesiącu, udało się ale radość nie trwała długo 💔😢

  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 20 maja, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Możesz już dziś robić test 🙂 być może pokaże

    Nie dostałam @ miałam w sobotę taki śluz z zabarwieniem brązowawym, wczoraj też takie jakby lekkie plamienie ale na wkładce nic, tylko przy podcieraniu. Dzisiaj też to samo ale żadnej @. Na teście cień kreski... Czekamy...

    Emma9889
  • momtobe Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co uważacie o wyniku takiego testu? Zrobiłam go dzisiaj w godzinach południowych, dzień przed spodziewaną miesiączką. Nie nastawiałam się na nic, wręcz byłam pewna, że nic nie zobaczę, a zastałam bladą drugą kreskę. 😦 Czy to może być przekłamany wynik? Zrobić kolejny test dla pewności czy udać się na betę? Załączam zdjęcie.

    https://zapodaj.net/plik-HAzFOq5AOP

  • Inka Przyjaciółka
    Postów: 110 31

    Wysłany: 21 maja, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momtobe wrote:
    Cześć dziewczyny, co uważacie o wyniku takiego testu? Zrobiłam go dzisiaj w godzinach południowych, dzień przed spodziewaną miesiączką. Nie nastawiałam się na nic, wręcz byłam pewna, że nic nie zobaczę, a zastałam bladą drugą kreskę. 😦 Czy to może być przekłamany wynik? Zrobić kolejny test dla pewności czy udać się na betę? Załączam zdjęcie.

    https://zapodaj.net/plik-HAzFOq5AOP
    Hej ten test wygląda na taki co już troszkę leżał, myślę że to może być fabryczna po wyschnięciu. Beta prawdę powie :) ja bym jeszcze test powtórzyła, jak kreska wyjdzie na innym teście to będzie wiadomo że to TO. A pinki ostatnio bardzo często pokazują kreskę fabryczną :(

  • momtobe Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wrote:
    Hej ten test wygląda na taki co już troszkę leżał, myślę że to może być fabryczna po wyschnięciu. Beta prawdę powie :) ja bym jeszcze test powtórzyła, jak kreska wyjdzie na innym teście to będzie wiadomo że to TO. A pinki ostatnio bardzo często pokazują kreskę fabryczną :(

    Test był kupiony w zeszłym tygodniu, czekał na swoją kolej ;) Kreska pojawiła się w czasie odczytu rekomendowanym przez producenta. Wcześniej przy tych testach nie miałam takiej sytuacji, dlatego nie ukrywam, pojawił się cień nadziei 🙈 Polecasz jakiś inny test z rossmanna? Może też Pink ale ten strumieniowy będzie lepszy?

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 21 maja, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momtobe wrote:
    Test był kupiony w zeszłym tygodniu, czekał na swoją kolej ;) Kreska pojawiła się w czasie odczytu rekomendowanym przez producenta. Wcześniej przy tych testach nie miałam takiej sytuacji, dlatego nie ukrywam, pojawił się cień nadziei 🙈 Polecasz jakiś inny test z rossmanna? Może też Pink ale ten strumieniowy będzie lepszy?

    Ja bym powtórzyła jutro test . Skoro kreska pojawiła się o czasie to coś jest na rzeczy , kreska jest dość wyraźna tyle że na zdjęciu wydaje się bardziej szarawa niż różowa ale może to tylko złudzenie. Jak jutro kolejny test pokaże kreskę to dopiero później poszłabym na betę 😊
    Podobno facelle paskowe są czułe.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 1601 468

    Wysłany: 21 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momtobe wrote:
    Cześć dziewczyny, co uważacie o wyniku takiego testu? Zrobiłam go dzisiaj w godzinach południowych, dzień przed spodziewaną miesiączką. Nie nastawiałam się na nic, wręcz byłam pewna, że nic nie zobaczę, a zastałam bladą drugą kreskę. 😦 Czy to może być przekłamany wynik? Zrobić kolejny test dla pewności czy udać się na betę? Załączam zdjęcie.

    https://zapodaj.net/plik-HAzFOq5AOP
    Jest dość ciemna moim zdaniem jak na fabryczną ja bym zrobiła fallcel z Rossmann podobno są bardzo dobre

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    05.2023 zabieg cholecystostomi
    Dieta lekkostrawna do dziś
    2022 tętniak przegrody miedzyprzedsionkowej
    12.2023 powrót do starań
    Nebilet 💊
    Acard 💊
  • momtobe Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 maja, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałabym do jutra, więc pobiegłam po inny test i teraz już raczej nie mam żadnych wątpliwości! To jest test facelle

    https://zapodaj.net/plik-O22pbK9cV4

    Kreska oczywiście pokazała się w wyznaczonym czasie.
    W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak udać się na betę i wierzyć, że ten mały groszek w środku się dobrze trzyma!

    Daga121222, Misiula, Ilona.. lubią tę wiadomość

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 515 48

    Wysłany: 21 maja, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momtobe wrote:
    Nie wytrzymałabym do jutra, więc pobiegłam po inny test i teraz już raczej nie mam żadnych wątpliwości! To jest test facelle

    https://zapodaj.net/plik-O22pbK9cV4

    Kreska oczywiście pokazała się w wyznaczonym czasie.
    W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak udać się na betę i wierzyć, że ten mały groszek w środku się dobrze trzyma!


    Porzadna kreska , gratulacje 😍

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momtobe wrote:
    Nie wytrzymałabym do jutra, więc pobiegłam po inny test i teraz już raczej nie mam żadnych wątpliwości! To jest test facelle

    https://zapodaj.net/plik-O22pbK9cV4

    Kreska oczywiście pokazała się w wyznaczonym czasie.
    W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak udać się na betę i wierzyć, że ten mały groszek w środku się dobrze trzyma!


    Gratuluję niech fasolka rośnie

‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ