X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie cien na teście?!
Odpowiedz

cien na teście?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was Dziewczyny!
    Pisze ponieważ ja sama nie wiem co mam myśleć a może któraś z was miała już tak samo,tudzież podobnie!
    A mianowicie oczywiście @ się nie pojawiła,wiec standardowa procedura zrobienie testu, ale zrobiłam go popołudniu i zauważyłam że druga kreska jest ledwo widoczna ale coś tam jednak jest.
    @ nadal brak a mnie okropnie bolą piersi,nigdy nie miałam takich objawi nawet na miesięczke,i mam dziwne skurcze brzucha tzn podbrzusza.
    Nie przypisuje sobie żadnych objawów ciąży ponieważ wole się nie nastawiać żeby nie być później rozczarowana.
    Wiec może któraś z was miała podobna sytuacje?
    PS. Jeżeli @ nie przyjdzie to powtórzę test ale nigdy nie zaszkodzi zaczerpnąć opinii innych

    Martynaaa
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej podejść na betę. Piszesz, że jesteś 4 dni po terminie @ - na moje oko druga kreska powinna być już bardzo widoczna, niezależnie od pory zrobienia testu. Chyba, że owu Ci się mocno przesunęła i zagnieżdżenie było bardzo późno.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Martynaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Najlepiej podejść na betę. Piszesz, że jesteś 4 dni po terminie @ - na moje oko druga kreska powinna być już bardzo widoczna, niezależnie od pory zrobienia testu. Chyba, że owu Ci się mocno przesunęła i zagnieżdżenie było bardzo późno.

    Dosyć późno zauważyłam śluz wiec sama nie wiem...

    Martynaaa
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt najlepiej na bete pojsc i sie wyjasni :)
    Ale sa osoby ktorym testy wychodza ciagle z cieniem lub negatywy a beta pozytywna :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Martynaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Fakt najlepiej na bete pojsc i sie wyjasni :)
    Ale sa osoby ktorym testy wychodza ciagle z cieniem lub negatywy a beta pozytywna :)

    To trochę mnie pocieszyłaś

    Martynaaa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ