Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz

Co robić

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga9310 Znajoma

Wysłany: 27 kwietnia, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny,
    Pisałam tutaj wcześniej, że poroniłam samoistnie 25 marca. Na kontroli lekarskiej wszystko wróciło do normy, na USG była widoczna owulacja i dostaliśmy z mężem zielone światło na staranie się o dziecko, tak też uczyniliśmy. Już od jakichś 2-3 tygodni mam objawy jak w pierwszej ciąży. Kłucie jajnika, ciągnięcie w dole brzucha i dużo śluzu. Ponad tydzień temu zrobiłam test ciążowy, który dał pozytywny wynik. Zrobiłam betę- 21,3. Powtórzyłam ją po 48h, wynik 18.2. Pomyślałam, że pewnie hormon jeszcze nie spadł po poprzedniej ciąży. Minął już ponad tydzień, a @ dalej brak i nawet nic jej nie zwiastuje, dolegliwości wciąż takie same. Co robić? Odczekać jeszcze trochę do @ czy udać się do lekarza aby sprawdził czy to nie jakaś torbiel, chociaż to kłucie jest za delikatne na torbiel (wiem bo kiedyś już mialam i ból był dużo większy). Czy możliwe jest - chociaż wiem, że to prawie niemożliwe- że w laboratorium mogło dojść do jakiej pomyłki?

Wiadomość wyedytowana przez autora 27 kwietnia, 09:34

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie robiłaś bety przed kontrolą u lekarza?

28.05- TK główki- diagnoza potwierdzona :( kraniostenoza
    09.09- operacja😭
    o148j48agphkcy1q.png
    tb739vvjoaiexkva.png
  • aga9310 Znajoma

Wysłany: 27 kwietnia, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam. Lekarz mi nie zlecał i sama też o tym nie pomyślałam.

• Beti82 Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym koniecznie powtorzyła bete.Lekarz i tak nic nie zobaczy na usg

PAI-1 4G-homo,MTHFR 1298AC-hetero
    ANA,ASA -ujemne
    Hsg-oba drożne
    Czekam na Laparo
  • aga9310 Znajoma

Wysłany: 27 kwietnia, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Ja bym koniecznie powtorzyła bete.Lekarz i tak nic nie zobaczy na usg
    A czy jest jakaś możliwość, że jednak mogę być w ciąży? Czytałam na innym forum kilka przypadków, gdzie beta była ponad 100 a zaraz 1 i mimo tego dziewczyny były w ciąży i rodziły zdrowe dzieci. W większości naczytałam się, że wynik nigdy się nie myli.

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wiesz co, zawsze jest taka możliwość ale bardzo możliwe, ze miesiąc po poronieniu masz jeszcze taką betę, ja miesiąc po miałam ok 30, teraz jestem dodatkowo po 2 tygodniach na hormonach na wyhamowanie bety i i tak mam jeszcze delikatna kreseczkę, łącznie jestem miesiąc + tydzień po. Wiesz co lekarzom łatwo się pomylić, mój powiedział ze tez teoretycznie mogłabym być po owulacji bo jest ciałko ale endometrium jest na tyle cienkie ze widac, ze to po ciąży jeszcze. U mnie był zabieg wiec pewnie było to bardziej widać ale wywnioskowałam, ze łatwo można się pomylić co do tej owulacji po poronieniu. Trzymam kciuki żeby okazało sie, ze jednak sie udało ale nawet jak nie, to zaraz nowy cykl i na pewno wtedy zaskoczy! :)

Beti82 lubi tę wiadomość

oar89jcgnldj4c2j.png

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)