X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Co robić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny,
    Pisałam tutaj wcześniej, że poroniłam samoistnie 25 marca. Na kontroli lekarskiej wszystko wróciło do normy, na USG była widoczna owulacja i dostaliśmy z mężem zielone światło na staranie się o dziecko, tak też uczyniliśmy. Już od jakichś 2-3 tygodni mam objawy jak w pierwszej ciąży. Kłucie jajnika, ciągnięcie w dole brzucha i dużo śluzu. Ponad tydzień temu zrobiłam test ciążowy, który dał pozytywny wynik. Zrobiłam betę- 21,3. Powtórzyłam ją po 48h, wynik 18.2. Pomyślałam, że pewnie hormon jeszcze nie spadł po poprzedniej ciąży. Minął już ponad tydzień, a @ dalej brak i nawet nic jej nie zwiastuje, dolegliwości wciąż takie same. Co robić? Odczekać jeszcze trochę do @ czy udać się do lekarza aby sprawdził czy to nie jakaś torbiel, chociaż to kłucie jest za delikatne na torbiel (wiem bo kiedyś już mialam i ból był dużo większy). Czy możliwe jest - chociaż wiem, że to prawie niemożliwe- że w laboratorium mogło dojść do jakiej pomyłki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2019, 09:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie robiłaś bety przed kontrolą u lekarza?

  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam. Lekarz mi nie zlecał i sama też o tym nie pomyślałam.

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym koniecznie powtorzyła bete.Lekarz i tak nic nie zobaczy na usg

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • aga9310 Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Ja bym koniecznie powtorzyła bete.Lekarz i tak nic nie zobaczy na usg
    A czy jest jakaś możliwość, że jednak mogę być w ciąży? Czytałam na innym forum kilka przypadków, gdzie beta była ponad 100 a zaraz 1 i mimo tego dziewczyny były w ciąży i rodziły zdrowe dzieci. W większości naczytałam się, że wynik nigdy się nie myli.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wiesz co, zawsze jest taka możliwość ale bardzo możliwe, ze miesiąc po poronieniu masz jeszcze taką betę, ja miesiąc po miałam ok 30, teraz jestem dodatkowo po 2 tygodniach na hormonach na wyhamowanie bety i i tak mam jeszcze delikatna kreseczkę, łącznie jestem miesiąc + tydzień po. Wiesz co lekarzom łatwo się pomylić, mój powiedział ze tez teoretycznie mogłabym być po owulacji bo jest ciałko ale endometrium jest na tyle cienkie ze widac, ze to po ciąży jeszcze. U mnie był zabieg wiec pewnie było to bardziej widać ale wywnioskowałam, ze łatwo można się pomylić co do tej owulacji po poronieniu. Trzymam kciuki żeby okazało sie, ze jednak sie udało ale nawet jak nie, to zaraz nowy cykl i na pewno wtedy zaskoczy! :)

    Beti82 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ