X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Co robic?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 21 maja 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:00

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idz na bete i to rozwieje wszelkie wątpliwości.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może do zagnieżdżenia komórki doszło później niż 7-10 dpo i dlatego test nic nie pokazał bo jeszcze stężenie hormonu nie było wysokie

    f2wlcbxmqludqper.png
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak beta rozwieje wszelkie wątpliwości :) jeśli jest już po terminie @ powodzenia !

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 25 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloom jestem w identycznej sytuacji, też robiłam test 3 dni po spodziewanej @ i też negatywny. A @ jak nie było tak nie ma.

    Zrobie jutro kolejny i zobaczymy.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • mamuśka37 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 27 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam jeśli w nieodpowiednim miejscu pytam,ale szukalam i nie odnalazłam . A mianowicie martwi mnie jedna rzecz zawsze miałam cykle 25 dniowe, wg tego wczoraj powinnam była dostać @. Niestety miałam tylko plamienie przez jakieś dwie godziny i na tym koniec. Dzisiaj w południe znowu zaczelam plamić w większej ilości,ale nie na tyle by musieć zmieniać wkładkę. Ból jak na @ , szyjka nisko ,średnio twarda i średnio zamknięta. Test ciążowy negatywny. Martwię się ,że coś nie tak z moimi hormonami. Jakie badania powinnam wykonać by to sprawdzić . Nadmieniam iż plamienia po raz pierwszy pojawiły się u mnie. Wcześniej zawsze @ zaczynała się od krwawienie nie pozostawiającego wątpliwości czym jest. Dziękuję z gory za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 maja 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia przed @ mogą wskazywać na niski progesteron

    dqprhdgeyewjk8qy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ