X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Co się dzieje
Odpowiedz

Co się dzieje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, 4 grudnia miałam zastrzyk z Ovitrelle, 6 grudnia miałam owulację, jestem teraz w 6 dniu cyklu i rano podczas podcierania pojawił się śluz delikatnie różowy, wczoraj miałam ból jajnika, pleców i lekkie mdłości... CZy któraś miała takie objawy implantacji? Jeśli nie to co to może być?

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe, że doszło do implantacji bo zwykle ma ona miejsce 6-7 dni po owulacji i mogą wystąpić plamienia jasnoróżowe. Czasami towarzyszy temu ból podbrzusza ale lekki i zdecydowanie słabszy niż przy @. Teraz spokojnie poczekaj chociaż tydzień i idź na bete lub poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i zrób test z moczu jeśli @ nie przyjdzie. Przede wszystkim nie myśl o tym za dużo i spróbuj sie wyluzować bo jeśli właśnie dochodzi do implantacji zarodka to stres temu nie sprzyja. Powodzenia 😊

    An33 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Bardzo możliwe, że doszło do implantacji bo zwykle ma ona miejsce 6-7 dni po owulacji i mogą wystąpić plamienia jasnoróżowe. Czasami towarzyszy temu ból podbrzusza ale lekki i zdecydowanie słabszy niż przy @. Teraz spokojnie poczekaj chociaż tydzień i idź na bete lub poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i zrób test z moczu jeśli @ nie przyjdzie. Przede wszystkim nie myśl o tym za dużo i spróbuj sie wyluzować bo jeśli właśnie dochodzi do implantacji zarodka to stres temu nie sprzyja. Powodzenia 😊


    Dziękuję za wsparcie. Martwi mnie tylko że coś jest nie tak

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An33 wrote:
    Dziękuję za wsparcie. Martwi mnie tylko że coś jest nie tak

    Jeśli nie boli Cie mocno brzuch i nie krwawisz to nic sie nie dzieje złego😊

    An33 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Jeśli nie boli Cie mocno brzuch i nie krwawisz to nic sie nie dzieje złego😊

    Brzuch pobolewa ale nie ciągle. Nie krwawie... zawsze dotychczas jak były jakieś anomalie to i tak przychodzil okres

  • An33 Koleżanka
    Postów: 119 9

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem, biorę Duphaston 8 dzień (18 dzień cyklu), mam brać przez 12 dni. W piątek 4 grudnia miałam zastrzyk z Ovitrelle (8dzień cyklu). Od 16 dnia cyklu czyli 6 dni po owulacji wystąpiło z rana podczas podcierania różowy śluz i tak też było wczoraj w 17 dniu cyklu (7 dni po owulacji) i dzisiaj 18 dzień cyklu (8 dni po owulacji) z tym, że dzisiaj był bardziej beżowy... Czy mam się nastawiać na ciążę? Czy raczej już pozamiatane? Czy ktoś miał podobnie i wie jak jego lekarz rozwiązał taki problem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ