X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy beta hcg 0,1 zawsze przekreśla szanse na dziecko :(?
Odpowiedz

czy beta hcg 0,1 zawsze przekreśla szanse na dziecko :(?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    w 15 dniu cyklu nieco sie zapomnielismy i było bez zabezpieczenia i do konca.. szczerze ciężko mi powiedzieć kiedy mam owulacje, nie robie obserwacji bo jednak dziecka nie planujemy poki co, ale gdyby było - cieszylibysmy sie i to bardzo mimo wszystko. Wydaje mi sie ze owu mam zwykle 14-15 dnia cyklu wlansie (szczyt sluzu płodnego bo to akurat obserwuje, kłucie jajnika, meeeega ochota na seks;P)
    5 dni po stos zaczeły mnie dziwnie kłuc i ciagnac jajniki (nie wkreciłam sobie tego) a 7 dni po to juz w ogóle - masakra, do tego temperatura 37,4.
    wyczytałam ze to moga byc objawy ciazy wiec 8 dni po stosunku zrobiłam beta hcg i niestety jest 0,1...
    ciaza bylaby nieplanowana totalnie ale i tak sie podlamałam, bo uswiadomiłam sobie jak bardzo bym sie cieszyła zwłaszcza ze mam juz 27 lat..
    najlepsze jest to ze jajniki nieustannie mnie pobolewaja, dziwnie ciagnie mnie w podbrzuszu i co ciekawe - nie czuje sie jakbym miała dostac jutro okres.
    myslicie ze jest jeszcze jakas szansa czy ta beta to przekresliła i mi po prostu szwankuje psycha?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s. tak widziałam że sa 2 obszerne watki o beta hcg ale niestety nie mam czasu (praca) przegladac strona po stronie i szukac podobnego przypadku..

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. na temperaturę nie patrz, skoro nie mierzysz co dziennie
    2. 8 dni po stosunku nie jest równoznaczne z 8 dni po owulacji... po owulacji możesz być np. 7,6,5,4 dni jak również 9, 10, 11...
    3. beta hcg nie jest wiarygodna jeśli nie jesteś pewna kiedy nastapiła owulacja

    najprościej będzie jak zrobisz sikany test w dniu spodziewanej miesiączki

    blackcoffee, Helmi lubią tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) temperature zaczne mierzyc od kolejnego cyklu, bo jednak warto wiedziec kiedy owu bedzie niezaleznie czy sie staramy czy wrecz przeciwnie;) no nic, pzoostaje mi czekac na @ lub jej brak..
    czyli teoretycznie mimo bety 0,1 mam szanse na ciaze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh tylko tak cały czas myśle że jakby cokolwiek się tam zdziałało to beta byłaby chociaż 3.. a 0,1..pewnie niepotrzebnie robie sobie nadzieje:(

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackcoffee może jeszcze podskoczy :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może skoczyć. 8 dni to nie tak dużo. Tym bardziej że beta rośnie od zagniezdzenia.
    Ile masz dni do @?

  • Emiliana Przyjaciółka
    Postów: 80 69

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem to zdecydowanie za wcześnie na bętę jeśli masz regularne cykle. Nawet 8dni po owulacji jeśli byłabyś pewna kiedy ona była to raczej zbyt wcześnie na testy z krwi. Poczekaj spokojnie do daty miesiączki :) powodzenia.

    Emiliana
    Starania od 09.2014r. Po inseminacji 30.05:
    Poziom bety: 10dpo- 18, 11dpo- 36, 14dpo - 253, 16dpo- 612, 22dpo- 8622
    Novomedica Mysłowice, ciąża bliźniacza termin porodu 25.02.2017 :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ