X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy była owulacja?
Odpowiedz

Czy była owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 lipca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi, czy ja sobie już wmawiam, czy coś jest na rzeczy. Rzadko mam owualcje, ale wydaje mi się, że w tym cyklu była. Jest 17dc mam szyjkę bardzo wysoko, wydaje mi się, że się zamyka, bo dwa dni temu miałam bardziej otwarta. Dzisiaj pierwszy raz od początku cyklu śluz szyjkowy gęsty, rozciągliwy, dużo. Wrzucam swój wykres temperatury, ale nie patrzcie, gdzie jest zaznaczona owulacja, bo zaznaczyłam tylko, żeby było, ale tak na prawdę to testy nigdy mi pozytywne nie wychodzą. Temperatura badana regularnie o tej samej godzinie. Czy jest szansa, że owulacja była, a może dopiero będzie? A jeśli mogła być to w którym dniu patrząc na wykres? Chciałabym iść badać progesteron, ale nie wiem w którym dniu około.

  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 21 lipca 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pokaż mi, wykres bo, go nie widzę.... Moje testy owu też do bani. Teraz w 11 dc w sumie 2 dni bo od 10 skąpy, rozciągliwy śluz i koniec. Pokaż może Ci pomogę

  • misia66 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 lipca 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępnilam..Kliknij na moją ikonkę i będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2021, 11:02

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ