X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ciąża JUŻ wykluczona? II
Odpowiedz

Czy ciąża JUŻ wykluczona? II

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gapsy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za dublowanie wątku, uczę się obsługi forum ;) Czy sądzicie, że z powodu spadku temperatury ciąża już wykluczona? Jest już po spodziewanym terminie miesięczki. Spójrzcie proszę na wykres:

    https://ovufriend.pl/graph/11649f34e138a5bd8c7de292db2abeff

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie takie spadki zawsze świadczyły o nadchodzącej @.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 5 lutego 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo. Zawsze taki spadek oznacza @.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Gapsy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 5 lutego 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest @... niesamowita jest ta temperatura - wszystko wskazuje już rano. Nie chciałam w to uwierzyć, ale teraz już muszę. Znów się nie udało

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 8 lutego 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gapsy - nowy cykl - nowa nadzieja. Długo się już starasz?

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • Gapsy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 lutego 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od listopada, z hashimoto i z bromergonem na prolaktynę...

  • Gosiaczek85 Koleżanka
    Postów: 37 4

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie panie muszę z kimś pogadać bo zaraz zwariuję 4 na 6 testów pozytywne ale zamiast pojawiać się coraz wyraźniejsze kreski znikają np wczoraj z podanego moczu pozytywny nie wiem jak dodać zdjęcie dzisiaj po południu nic zaledwie cień cienia widoczny do okresu mam 3 dni ale pierwsze 2 testy były pozytywne już 9 dni przed okresem firmy clearblue na plus i minus następnie cyfrowy tej samej firmy Not pregnant ,oczywiście pobiegłam po kolejne 2 brak kresek i kolejne 2 wczoraj z rana i dziś po południu jeden widoczna druga a na drugim zaledwie jakiś ślad popadam chyba w paranoje staramy się od 3 lat po walce z cin2 i wycięciu części szyjki macicy w piątek 16.02 dostałam krwawienia czysta krew z przezroczystym sluzem temperatura 37.2 zrobiłam test 15 min temu widoczny cień drugiej kreski

    Gosiaczek
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 19 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek, kiedy Ty te testy robiłaś? Idź jutro rano na betę, będziesz miała pewność co i jak, beta prawdę Ci powie..

    MOJE lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ