X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest duża możliwość ciąży?
Odpowiedz

Czy jest duża możliwość ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam współżyłam 3.06 w trakcie 2 dnia miesiaczki. Bez zabezpieczenia ale partner nie skonczyl w pochwie . Największe Dni plodne przypadały mi na 17-19.06 z mojej obserwacji sluzu. W dni plodne partner robil mi palcowke. Nie pamiętam już czy tam mogło byc nasienie.

    Obecnie jestem po owulacji ale niepokoja mnie objawy ponieważ nie odczuwam objawów Pms (zawsze miałam uciazliwe objawy a teraz nic )
    Do tego po samobadaniu wyczuwam że szyjka macicy jest wysoko i miękka.
    Sluz przezroczysty był na początku a teraz to biały niezbyt dużo. Nieustępujący bol jajnikow , takie jakby bulgotanie i czasem kłucie a to jednego a to drugiego.

    Miesiączkę powinnam dostac max 3 lipca i tu moje pytanie czy jest możliwość ciąży?

    Robiłam test ale wyszła 1 kreska .

    Do tego na stałe biorę lek przeciwpsychotyczny i nie wiem co w tej sytuacji czy dalej mam go brac ? Wizyta u psychiatry 4 lipca.
    Przypuszczam , że moge byc w ciąży.

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula101095 wrote:
    Witam współżyłam 3.06 w trakcie 2 dnia miesiaczki. Bez zabezpieczenia ale partner nie skonczyl w pochwie . Największe Dni plodne przypadały mi na 17-19.06 z mojej obserwacji sluzu. W dni plodne partner robil mi palcowke. Nie pamiętam już czy tam mogło byc nasienie.

    Obecnie jestem po owulacji ale niepokoja mnie objawy ponieważ nie odczuwam objawów Pms (zawsze miałam uciazliwe objawy a teraz nic )
    Do tego po samobadaniu wyczuwam że szyjka macicy jest wysoko i miękka.
    Sluz przezroczysty był na początku a teraz to biały niezbyt dużo. Nieustępujący bol jajnikow , takie jakby bulgotanie i czasem kłucie a to jednego a to drugiego.

    Miesiączkę powinnam dostac max 3 lipca i tu moje pytanie czy jest możliwość ciąży?

    Robiłam test ale wyszła 1 kreska .

    Do tego na stałe biorę lek przeciwpsychotyczny i nie wiem co w tej sytuacji czy dalej mam go brac ? Wizyta u psychiatry 4 lipca.
    Przypuszczam , że moge byc w ciąży.
    Wybacz że to napiszę ale trochę mnie rozbawiło to co napisałaś. Przypuszczam że jesteś dorosłą kobietą a nie masz pojęcia o podstawowej anatomii człowieka i jego fizjologii. Kłania się biologia ze szkoły podstawowej i fakt że plemniki żywotne są w odpowiednich warunkach czyli np pochwa. Jeśli nie było stosunku w dni płodne i partner nie skończył w tobie to ryzyko ciąży poprzez palcówkę jest możliwe w może 1 na milion przypadków. Jeśli obawiasz się ciąży i nie chcesz w niej być to radzę po prostu następnym razem używać zabezpieczenia ☺️ A testy wykonuje się najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki zwłaszcza że jeszcze masz 9 dni do niej
    Miłego wieczoru 😉

    Joan31, 94Magda, amani_96 lubią tę wiadomość

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ