X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest jakaś szansa?
Odpowiedz

Czy jest jakaś szansa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jvlkaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 stycznia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, jestem tutaj nowa i zaczynamy starania o dziecko. Ostatni cykl zaczął się w 33 dc i miało to miejsce 7 grudnia, dni płodne według aplikacji od 19 grudnia do 25. Dzień płodny 22 lub 24 grudnia , stosunki 22,23,24. Około po tygodniu pojawiły się problemy z bólem żołądka i mdłości, wiem, że to za wcześnie na objawy i jest to najprawdopodobniej zbieg okoliczności. Wczoraj beta hcg w 11 lub 13 dpo wyszła <0,100. Rozumiem, że szansa jest już 0, że to jest to. Tkliwość piersi utrzymuje się od ponad tygodnia i bóle głowy. Czy któraś z was miała taką sytuację, że beta hcg była taka niska, a jednak coś drgnęło? Dodam, że miesiączki ostatnio są nieregularne i cykle trwają po około 33 dni i według tego zostały 3 dni do miesiączki.

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 5 stycznia, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał badać betę 10 dpo (przy monitoringach cyklu), żeby potwierdzić ciążę. Jeśli dobrze wszystko wyliczyłaś to teoretycznie już powinna wyjść, ale nigdy nic na pewno nie wiadomo.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • jvlkaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 stycznia, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też mi się wydawało, teraz zostało tylko czekać na @… Dziękuję za odpowiedź!

  • Fit_Martyna_D Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 5 stycznia, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam testy owulacyje easy@home.
    Aktualnie mam 2 dzieci (10 i 13) Jesteśmy po 36 roku życia i zachciało nam sie bejbika. Pierwszy miesiąc starań był nie udany bo nie kontrolowałam cyklu i owulacji . W kolejnym cyklu grudniowym jeśli bym nie testowała nigdy bym nie odgadła że moja owulacja spóźni sie tydzień czasu. Owulacja była w 23DC . A od wczoraj 10DPO cień cienia na każdym zdobionym teście . Nie poddawajcie się i warto do wszystkiego podejść z każdej strony

    jvlkaaa lubi tę wiadomość

  • jvlkaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 stycznia, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj powracam do tematu.. 8 stycznia około 1 w nocy pojawiło się plamienie, dzisiaj 9 stycznia tampon bielutki, po przetarciu papierem brązowawy sluz.. brzuch bolał jak na okres, aktualnie nie boli nawet trochę, co jakiś czas delikatny skurcz.. test ciążowy negatywny, natomiast test owulacyjny pozytywny cały czas, kreska testowa taka sama jak 2, co to może być? Czy to możliwe, że tak późno miałam owulację i cos tam faktycznie się dzieje?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ