X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest sens robić test 27 dnia cyklu?
Odpowiedz

Czy jest sens robić test 27 dnia cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natakow Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 grudnia 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😊 cykle mam nieregularne, czasem 28 a czasem 30 dni, współżycie było 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 i 19, 21, 22, i 23 dnia cyklu. W 11 dniu cyklu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Pani ginekolog powiedziała ze owulacja nastąpi prawdopodobnie z prawego jajnika ale na pewno nie będzie jej 14 dnia cyklu. Na kolejna wizytę umówiłyśmy się 19 dnia cyklu i już wtedy było widać ze owulacja nastąpiła z prawego jajnika. Wiec w sumie niewiadomo kiedy ona nastąpiła 🙈 dziś jest 26 dzień cyklu i jedyne co odczuwam to obrzęknięte i ciężkie piersi tak jak na miesiączkę i czasem zakuje mnie w brzuchu. Czy jest sens robić już test ciążowy czy czekać na to ze miesiączka jednak nie nadejdzie?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 193 60

    Wysłany: 12 grudnia 2021, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natakow wrote:
    Cześć 😊 cykle mam nieregularne, czasem 28 a czasem 30 dni, współżycie było 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18 i 19, 21, 22, i 23 dnia cyklu. W 11 dniu cyklu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Pani ginekolog powiedziała ze owulacja nastąpi prawdopodobnie z prawego jajnika ale na pewno nie będzie jej 14 dnia cyklu. Na kolejna wizytę umówiłyśmy się 19 dnia cyklu i już wtedy było widać ze owulacja nastąpiła z prawego jajnika. Wiec w sumie niewiadomo kiedy ona nastąpiła 🙈 dziś jest 26 dzień cyklu i jedyne co odczuwam to obrzęknięte i ciężkie piersi tak jak na miesiączkę i czasem zakuje mnie w brzuchu. Czy jest sens robić już test ciążowy czy czekać na to ze miesiączka jednak nie nadejdzie?
    Ale miałaś częstotliwość współżycia:) zazdroszczę;) zrób test beta hcg z krwi:) powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ