X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jestem w ciąży? HELP
Odpowiedz

Czy jestem w ciąży? HELP

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cadne Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zwracam się do Was z pytaniem. Otóż, mam problem...

    Staramy się z mężem o dzidzie. Ostatnia miesiączke miałam 24 kwietnia. Regularnie miesiączkuje, cykl trwa 28/29dni. Miesiączki zawsze 5. Pierwszy raz mi się spóźnia. Dziś, jest już 7 dzień i jej brak. Bardzo źle się czuję, boli mnie głowa, jestem wzdeta bardzo od tygodnia,, nie mam apetytu, a gdy w siebie wmusze to robi mi się niedobrze po, jedynie czekolada mi smakuje i mam jakies widzimisie, bardzo bolą mnie piersi, juz od 3 dni nie noszę stanika bo nie daję rady, brzuch boli jak na miesiączke i pierwszy raz odczuwam ból w jajnikach,mam stan podgoraczkowy na wieczor i ból w dolnej czesci plecow bardzo sailny, łazienka moją przyjaciółka...sikam po kazdym łyku wody, srednio co 30min. Dzis jestem w trasie, nie mam jak isc do lazienki co chwila i az mi przecieka na wkładkę...Czuje sie tak od 1 dnia spodziewanej miesiączki. 5 dnia zrobiłam dwa testy i wyszly negatywne. Beta hcg wyszla mi <0.100. Gdy przyszłam do ginekologa, powiedział, że za wcześnie. Śluz mam gęsty i biały, a szyjka macicy rozpulchniona. Czy myslicie, ze moge byc w ciazy? Powtórzyć test jak wroce za ok 2 tyg? Co myslicie, mialyscie tak kiedys? Pomocy!

    x veronica x❤
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cadne wrote:
    Hej dziewczyny, zwracam się do Was z pytaniem. Otóż, mam problem...

    Staramy się z mężem o dzidzie. Ostatnia miesiączke miałam 24 kwietnia. Regularnie miesiączkuje, cykl trwa 28/29dni. Miesiączki zawsze 5. Pierwszy raz mi się spóźnia. Dziś, jest już 7 dzień i jej brak. Bardzo źle się czuję, boli mnie głowa, jestem wzdeta bardzo od tygodnia,, nie mam apetytu, a gdy w siebie wmusze to robi mi się niedobrze po, jedynie czekolada mi smakuje i mam jakies widzimisie, bardzo bolą mnie piersi, juz od 3 dni nie noszę stanika bo nie daję rady, brzuch boli jak na miesiączke i pierwszy raz odczuwam ból w jajnikach,mam stan podgoraczkowy na wieczor i ból w dolnej czesci plecow bardzo sailny, łazienka moją przyjaciółka...sikam po kazdym łyku wody, srednio co 30min. Dzis jestem w trasie, nie mam jak isc do lazienki co chwila i az mi przecieka na wkładkę...Czuje sie tak od 1 dnia spodziewanej miesiączki. 5 dnia zrobiłam dwa testy i wyszly negatywne. Beta hcg wyszla mi <0.100. Gdy przyszłam do ginekologa, powiedział, że za wcześnie. Śluz mam gęsty i biały, a szyjka macicy rozpulchniona. Czy myslicie, ze moge byc w ciazy? Powtórzyć test jak wroce za ok 2 tyg? Co myslicie, mialyscie tak kiedys? Pomocy!

    To może być wszystko, możesz być w ciąży i możesz nie być. Czekanie jest najgorsze, ale musisz czekać. Może zrób test sikany wcześniej :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Aleksandria87 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam , okazało się że mam zapalenie przydatków, powiekszony prawy jajnik.
    Objawy bardzo podobne do Twoich.

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero po powrocie będziesz w stanie test zrobic? Zawsze gdziekolwiek jesteś są apteki/rossmann :)
    Polecam powtórzyć, lekarz ma racje, na badanie ginekologiczne za wcześnie, nie będzie nic widać.
    Nie rozumiem słów "5 dnia robiłam testy" 5 dnia spóźnienia miesiączki tak?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • migotka_83 Ekspertka
    Postów: 311 76

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież pisze, że 5 dnia (rozumiem że 5 dnia po terminie @) zrobiła betę i jest negatywna.
    Nie jesteś w ciąży. Badanie bety daje pewność.

    3i49zbmhg4kfjp76.png

    5 lat walki...
    3 x IUI, 1 x IMSI, 6 x FET
    Aniołek [*] 8tc 02.2017 - córeczka (T22)
    Aniołek [*] 5tc 08.2017 cb, 04.2018 cb, 05.2018 cb
    Ciąża pozamaciczna 05.2018
    NK 9,9%, KIR BX, ALLO-MLR 38%
    05.2019 Naturalsik ❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ