X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś miał takie objawy???
Odpowiedz

Czy ktoś miał takie objawy???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andzia29 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Czy któraś z was też miała takie objawy? Staramy się14 msc i bez efektów:(. W tym cyklu był monitoring który potwierdził obecność pęcherzyka a następnie jego pęknięcie. Przytulaliśmy się w dni które wskazał lekarz. Dziś jest 9 dzień od stwierdzenia pęknięcia pęcherzyka i wg obliczeń 11 od owulacji.Spodziewana @ 16.11.czyli za 3 dni.Tydzień po owulacji pojawił się śluz rozciągliwy taki jak w dni płodne i utrzymywał sie przez 2 dni. Do tej pory zawsze pojawiał się ból i obrzęk piersi teraz nic. Do tego dochodzi pobolewanie w dole pleców które;- również;- pojawia;- się;- przed @ oraz kłucie po prawej stronie troszkę poniżej pępka. Owulacja zaś była z jajnika lewego. Zastanawia mnie ten śluz tydz po owulce i brak wrażliwości piersi. Dodam że w zeszłym cyklu skończyłam brać 3 opakowanie Castagnusa. Tempka podwyższona na poziomie ok37,4.Czy któraś też tak miała???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że coś może być na rzeczy, może poczekaj 2 dni i zrób test ;) powodzenia :)

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia trzymam kciuki za pozytywny test :-)

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na upartego możesz już spróbować zrobić test :)
    Jeśli ten cykl jest inny od poprzednich to już świadczy, ze coś może być na rzeczy ;)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • andzia29 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl niby inny ale nie chce sie za bardzo nakrecac. Sluz niby byl ptzed @ ale to 2-3 dni przed i bialy. Piersi bolesne zawsze ok 4-5 dni przed @ co sie nasililo przy Cadtagnusie przez cale 3 msc brania a terax pierwszy cykl po odstawieniu i zadnego bolu. I to mnie wlasnie zastanawia czy moglo sie udac czy dopiero sa efekty po Castagnusie

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam rozciągliwy w 2 fazie cyklu i nie byłam w ciąży

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale oczywiście kciukam za ciebie

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ