X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy miał ktoś podobnie ?
Odpowiedz

czy miał ktoś podobnie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • edytaedzia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie . hmm nie wiem od czego zacząć a więc 8 lipca mialam owu od 4 do 8 było przytulanie. boli mnie od 4 w lewym boku brzucha zrobilam test i wyszło w nim ze jest mała ilość krwi w moczu . nie wiem co robić wiem że 2 dni od owu moge zapomnieć ze dowiem się czy jestem w ciąży czy nie . czytalam ze najlepiej nie brać żadnych leków. biorę tylko dziennie 1 tabletkę paracetamolu gdy już nie umiem wytrzymać z bolu. mój mówi żebym poszła do lekarza ale wątpię czy cokolwiek mi da . co myślicie czy można użyć rozgrzewajacego pasa by usmiezyc bol?

    edyta
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie pójdziesz do lekarza?
    Ciezko Ci coś doradzić. Krew w moczu to nie jest normalne. Chłopak dobrze Ci radzi.

    mkwia
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 10 lipca 2018, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew w moczu to moze byc zapalenie pecherza moczowego.. warto isc do lekarza po co sie meczyc. Leki na to na pewno sa zwlaszcza ze jeszcze nawet zarodek jak cos sie nie zagniezdzil.

    Modle sie o Michasie
  • edytaedzia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 lipca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie jestem w szpitalu zostawili mnie na obserwacji mam plyny w brzuchu I Stan zapalny. Niestety nie dostane nic poza srodkami przeciwbolowymi. Co 12h bd miala robione bete.

    edyta
  • edytaedzia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 lipca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety I tak powulyzej 7 xdni od dzisiaj mozna sie ludzic ze beta bd wiarygodna no nic pozostaje czekanie. Bol moge przezyc. Czasem poprostu warto

    edyta
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ