X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy miałyście tak? 🙏😊
Odpowiedz

Czy miałyście tak? 🙏😊

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Darling3y Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laleczki 😊
    Mam pytanie 😊
    Z mężem staramy się o dzidziusia od tego miesiąca 😊 ostatni okres miałam 04.08 trwał do 09.08 ( Chodź zawsze miałam po 7 dni) ale dzień przed miasiaczka były przytulanki 😊 cykle mam 28 dniowe. Ostatnie przytulanki były 18.08 i kilka dni po tym zaczęłam czuć ból brzucha jakby na okres trochę bolą mnie jajniki nie cały czas, ale kilka razy w ciągu dnia robiłam test ciążowy, ale negatyw, owulacyjny też robiłam i również negatyw.
    Następny okres powinnam dostać 30-31.08. Czy myślicie ze coś się tam zaczyna dziać w brzuchu? Czy tylko mam jakieś dziwne złudzenie? Miała któraś z was tak? :)
    Z góry dziękuję za odpowiedzi 😊

  • Darling3y Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że zauważyłam brak śluzu to znaczy jest ale bardzo bardzo skąpy.

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darling3y wrote:
    Dodam jeszcze, że zauważyłam brak śluzu to znaczy jest ale bardzo bardzo skąpy.

    Wiesz, ciężko powiedzieć. W każdym cyklu są jakieś szanse. Ale żadna z nas raczej Ci nie odpowie czy to faktycznie "to". Na testowanie jest jeszcze ciut za wcześnie. Jeśli okres nie przyjdzie w terminie, wtedy zatestuj i będziesz mieć pewność

    age.png
  • Darling3y Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Dziękuję za informację 😊
    Chciałam zapytać, bo jestem tak bardzo ciekawa czy to będzie to 😍 Czyli mówisz, że najlepiej czekać do miesiączki? 😔

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darling3y wrote:
    Ok. Dziękuję za informację 😊
    Chciałam zapytać, bo jestem tak bardzo ciekawa czy to będzie to 😍 Czyli mówisz, że najlepiej czekać do miesiączki? 😔

    No niestety, cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Możesz też spróbować testu wcześniej, niektórym dziewczynom wychodzą już 10dni po owulacji, ale tu nie ma reguły. Zasadniczo w terminie miesiączki już powinien dać wiarygodny wynik

    age.png
  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darling3y wrote:
    Witam laleczki 😊
    Mam pytanie 😊
    Z mężem staramy się o dzidziusia od tego miesiąca 😊 ostatni okres miałam 04.08 trwał do 09.08 ( Chodź zawsze miałam po 7 dni) ale dzień przed miasiaczka były przytulanki 😊 cykle mam 28 dniowe. Ostatnie przytulanki były 18.08 i kilka dni po tym zaczęłam czuć ból brzucha jakby na okres trochę bolą mnie jajniki nie cały czas, ale kilka razy w ciągu dnia robiłam test ciążowy, ale negatyw, owulacyjny też robiłam i również negatyw.
    Następny okres powinnam dostać 30-31.08. Czy myślicie ze coś się tam zaczyna dziać w brzuchu? Czy tylko mam jakieś dziwne złudzenie? Miała któraś z was tak? :)
    Z góry dziękuję za odpowiedzi 😊


    Tez jestem w podobnej sytuacji , czekam do srody bo mija 10 dni po owulacji .. już nie mogę się doczekać aż zrobię test , a staramy się już 3 miesiąc tyle ze wcześniej wspolzylismy co drugi dzień , a teraz zaczęliśmy pod koniec miesiączki i „ przytulalismy się”codziennie pomijając dwa dni ...nie wiem czy jest na to reguła ? Jak myślicie dziewczyny ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna155 wrote:
    Tez jestem w podobnej sytuacji , czekam do srody bo mija 10 dni po owulacji .. już nie mogę się doczekać aż zrobię test , a staramy się już 3 miesiąc tyle ze wcześniej wspolzylismy co drugi dzień , a teraz zaczęliśmy pod koniec miesiączki i „ przytulalismy się”codziennie pomijając dwa dni ...nie wiem czy jest na to reguła ? Jak myślicie dziewczyny ?
    3 miesiące to i tak nic, niektóre dziewczyny tutaj latami się starają i nic a współżyją co drugi dzień 😔
    Oczywiście możecie współżyć codziennie ale niby się mówi, że powinno co 2 dni żeby plemniki mogły dojrzeć i być w pełni sprawne
    Reguły nie ma, ja współżyłam codziennie albo co drugi dzień i nic a jeden cykl był zawirowany i mało czasu było na seks i zaszłam. Staram się prawie 2 lata, za mną 4 poronienia więc uwierz mi że 3 miesiące to jeszcze nic. Mówi się że jeśli para stara się rok to wtedy należy zacząć leczenie 😊

  • Darling3y Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś z ciekawości poszłam na betę właśnie czekam na wynik.
    Ostatnio betę robiłam 18.08 wyszła <0.1 😔
    Dziś zobaczymy może rośnie? :)

  • unify Autorytet
    Postów: 935 731

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wynik :) sama jestem 9dpo i jutro chce zatestowac

    atdc2n0a92hantdh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ