X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mogę być w ciąży?
Odpowiedz

czy mogę być w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kropek_smile Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    w lipcu okres miałam od 13 lipca. 20 lipca uprawiałam seks- wytrysk był poza pochwą. Następnie okres miałam od 10 sierpnia. Od około 20 sierpnia czuję stałe parcie na pęcherz. Branie tabletek żuravit nic nie daje i pomyślałam, że to może ciąża :) do następnego okresu zostały mi 2 tygodnie. W czwartek rano robiłam test ciążowy i jedna kreska. Powtórzyłam test we wtorek rano i też jedna kreska. Czy mogę być w ciąży?

  • kropek_smile Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytam się, bo właśnie dwa testy były negatywne i chciałam podpytać czy miałyście takie doświadczenia.

    Nie trzeba być od razu wrednym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze, kiedy mialas owulacje? Ile jestes dni po owulacji? Bo jesli okres mialas 10 sierpnia to nawet statystycznie jestes chwile po owulacji... raz ze za wczesnie na objawy, dwa zaden test ci jeszcze nie wyjdzie... test robi sie co najwyzej 2 dni przed okresem a sama napisalas ze do niego brakuje jeszcze 2 tygodni...

    Czasami sie zastanawiam czy kiedys te pytania w BRAVO GIRL pt " boli mnie kolano czy to moze byc ciaza pozamaciczna?!" to naprawde byly fejki, czy jednak nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 13:27

    Morisek28, dotik, Kjopa3, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrysk poza pochwą... ale że na ścianę? koleżankę? twarz? Pamiętaj że plemniki bardzo ruchliwe są. Nie znasz dnia ani godziny!

    sylwiaśta159, mik82, Bunia86, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ