X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy mogło się udać??
Odpowiedz

Czy mogło się udać??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. Mam pytanie. Czy w ogóle jest u mnie szansa na to, że jestem w ciąży?
    Podstawa, która nie daje mi spokoju - zawsze, ale to zawsze ponad tydzień przed okresem (a nawet czasem i 12 dni przed) bolały mnie piersi. Teraz - nic, a nic, zero, nul. Są wręcz sflaczałe, a do okresu 3-4 dni. No i ten bolący lewy jajnik. W prawdzie dzisiaj już,a raczej póki co nie boli. Zastanawiam się. Wcześniej tyle się staraliśmy, a teraz miało by się udać po "jednym strzale" ?

    https://ovufriend.pl/graph/9d66b1fa93e88743b523fdcaef3e3203


    Kochaliśmy się 17 dnia cyklu. Nie wiem czemu, ale chyba się ta informacja nie ukazuje po kliknięciu na link.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 10:18

    c55f3e3kw014menp.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj :) po samych takich objawach chyba nikt Ci ciąży nie potwierdzi, ani nie wykluczy. Cykle różnią się od siebie, więc pomimo tego, że cały czas miałaś jakieś objawy, a teraz ich nie ma według mnie o niczym nie świadczy, a na Twoim wykresie nie ma ani temperatury, ani <3, więc na prawdę ciężko cokolwiek powiedzieć.

    Wiesz kiedy miałaś owulację? Ile jest dni po? Kiedy masz spodziewaną @?

  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z temperaturami dałam sobie spokój. Zmierzyłam tylko dwa razy z ciekawości i :
    21 dc miałam już 37 stopni, 24dc 37,1 stopni. Normalnie przed owulacją 36,6.

    Miłość uprawialiśmy 17dc.

    Owulację obstawiam najwcześniej tego 17dc, a najpóźniej 19dc.

    Tym sposobem jestem 8-10 dpo

    A okres mam dostać za 3-4 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 10:25

    c55f3e3kw014menp.png
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu jutro chyba nie ma nawet sensu robić prawda?

    c55f3e3kw014menp.png
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy dzisiejszy negatywny test wszystko u mnie przekreśla? :(

    9d66b1fa93e88743b523fdcaef3e3203.png

    c55f3e3kw014menp.png
  • andzia29 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Czy któraś z was też miała takie objawy? Staramy się14 msc i bez efektów:(. W tym cyklu był monitoring który potwierdził obecność pęcherzyka a następnie jego pęknięcie. Przytulaliśmy się w dni które wskazał lekarz. Dziś jest 9 dzień od stwierdzenia pęknięcia pęcherzyka i wg obliczeń 11 od owulacji.Spodziewana @ 16.11.czyli za 3 dni.Tydzień po owulacji pojawił się śluz rozciągliwy taki jak w dni płodne i utrzymywał sie przez 2 dni. Do tej pory zawsze pojawiał się ból i obrzęk piersi teraz nic. Do tego dochodzi pobolewanie w dole pleców które;- również;- pojawia;- się;- przed @ oraz kłucie po prawej stronie troszkę poniżej pępka. Owulacja zaś była z jajnika lewego. Zastanawia mnie ten śluz tydz po owulce i brak wrażliwości piersi. Dodam że w zeszłym cyklu skończyłam brać 3 opakowanie Castagnusa. Tempka podwyższona na poziomie ok37,4.Czy któraś też tak miała???

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efa, nic nie będziemy w stanie powiedzieć bez temperatury, która jest jednym z niewielu obiektywnych wskaźników płodności, a Ty ja uznalas za nieważna... Objawy są bardzo subiektywne i nie muszą o niczym świadczyć, chociaż każde odstępstwo od reguły może sugerować, ze coś jest na rzeczy. Dziewczyny zaciazaja też w cyklach, które niczym nie różniły się od innych w objawach.

    Test 3 dni przed spodziewana @ mogą jeszcze nie wychodzić pozytywnie, zwłaszcza ze tak naprawdę nie wiadomo kiedy była owu. Powtórz go po weekendzie jeśli @ nie nadejdzie, a nuż się udało :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię :)
    mierzyłam zawsze temperaturke ;). W tym cyklu dałam sobie spokój z tym. Na pewno jest nadal podwyższona ;) co do tego nie mam żadnych wątpliwości :)

    c55f3e3kw014menp.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znasz swoje tempki z poprzednich cykli to zmierz ze dwa dni z rzędu teraz i będziesz wiedziała czy jest w tych górnych czy dolnych granicach (u mnie na przykład dolne są zawsze koło 36,3 a górne 36,8, więc łatwo się zorientować nawet jakbym nie zmierzyła przez całą I fazę).

    Jak mówisz, że w górnych i jest to dzień dalszy niż Twoja zwykła długość fazy lutealnej, to w połączeniu z Twoimi objawami jest ogromna szansa, ze coś się wykluło... :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie na moj wykres do komentarzy czy te testy swiadcza o ciazy czy nie

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ