X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy możliwa jest ciąża ??
Odpowiedz

Czy możliwa jest ciąża ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja20000 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 lutego 2022, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,nasz ostatni stosunek wypadł 16.01.2022. Ostatnią miesiączkę miałam 25.12.2022.
    20 stycznia dostałam krwawienia z początku myślałam ,że jest to okres ale dowiedziałam się,że mogło wystąpić krwawienie implantacyjne co by się zgadzało,ponieważ miesiączki mam zazwyczaj bolesne a tutaj nie czułam żadnego bólu i trwające 5-6 dni a tutaj te krwawienie było mniej obfite i trwało łącznie 4dni z ustępami. Gdy krwawienie się skończyło zrobiłam test ciążowy który wykazał bladą kreseczkę ledwo widoczna. Kolejny test zrobiłam dziś 3 lutego i wyszedł negatywny. Czy możliwa jest ciąża ? Przypomnę,że obserwując od początku zmiany w moim ciele zauważyłam objawy takie jak zaparcia,częste oddawanie moczu, ból Janików po lewej stronie,kłujący ból na wysokości pępka po lewej stronie, ból pleców na dole, czucie jak by przewracalo mi sie wszystko w żołądku,nadęty brzuch i dzisiaj wrażenie jak bym miała grypę ( zmęczenie,uczucie gorąca,zatkany nos) zauwazylam także ze szybko sie męczę i pocę. W dodtaku te dziwne,realistyczne sny. Łącznie 18dni od stosunku wykonałam betę i wyszło 0,1. Czy możliwa jest ciąża ????
    Miała któraś z was tak i wyszła ciąża ?

  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3019 2346

    Wysłany: 3 lutego 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja20000 wrote:
    Cześć,nasz ostatni stosunek wypadł 16.01.2022. Ostatnią miesiączkę miałam 25.12.2022.
    20 stycznia dostałam krwawienia z początku myślałam ,że jest to okres ale dowiedziałam się,że mogło wystąpić krwawienie implantacyjne co by się zgadzało,ponieważ miesiączki mam zazwyczaj bolesne a tutaj nie czułam żadnego bólu i trwające 5-6 dni a tutaj te krwawienie było mniej obfite i trwało łącznie 4dni z ustępami. Gdy krwawienie się skończyło zrobiłam test ciążowy który wykazał bladą kreseczkę ledwo widoczna. Kolejny test zrobiłam dziś 3 lutego i wyszedł negatywny. Czy możliwa jest ciąża ? Przypomnę,że obserwując od początku zmiany w moim ciele zauważyłam objawy takie jak zaparcia,częste oddawanie moczu, ból Janików po lewej stronie,kłujący ból na wysokości pępka po lewej stronie, ból pleców na dole, czucie jak by przewracalo mi sie wszystko w żołądku,nadęty brzuch i dzisiaj wrażenie jak bym miała grypę ( zmęczenie,uczucie gorąca,zatkany nos) zauwazylam także ze szybko sie męczę i pocę. W dodtaku te dziwne,realistyczne sny. Łącznie 18dni od stosunku wykonałam betę i wyszło 0,1. Czy możliwa jest ciąża ????
    Miała któraś z was tak i wyszła ciąża ?
    Myślę że ciąże mozna wykluczyć. Staracie się? Czy raczej boisz się że to ciąża?

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ