X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ovu może nie wykryć owulacji ?
Odpowiedz

Czy ovu może nie wykryć owulacji ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam problem. Ewidentnie czułam, że mam owulację w niedziele tzn miałam mega rozciągliwy śluz, poczucie wilgotności oraz kucie w jajniku najbardziej prawym i ból brzucha. Owu nic nie zaznaczyło na wykresie :( Już ja nie rozumiem nic. Byłam na badaniach u gina i stwierdził, że w dwóch poprzednich cyklach była owulacja. Czy możecie spojrzeć na mój wykres?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłaby któraś z was doświadczonych staraczek poradzić mi?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu nie wyznaczyla owulacji bo masz dwie wazne temperatury zaburzone wiec nie jest w stanie.

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A które? Możesz mi wytłumaczyć o co kaman bo nie czje :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrz na 18 i 19 dc chyba jakos tak. Masz tam temperatury zaburzone czyli takie puste koleczko. Jest to spowodowane tym ze masz godzine mierzenia inna niz zwykle i program nie bierze tych temperatur pod uwage.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ