X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy Pregnyl fałszuje wynik beta hcg?
Odpowiedz

Czy Pregnyl fałszuje wynik beta hcg?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paulla1706 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagusia84 zrób tak jak radzi lekarz . Kochani ja również jestem po pregnylu 10 dzień jeszcze 5 dni powinnam poczekać to zrobienia testu albo bety wczoraj miałam mocne bole w podbrzuszu i straszne skurcze w macicy tak jak na @ Ale mam nadzieje ze się uda myślę czy wcześniej nie zrobić testu ale wiesz że trzeba czekać 14 dni :( staram się prawie 3 lata i już było tyle nieudanych prób ze nie wiem jak bym zniosła porażkę tym razem .

    Paulla
  • Karolinka181808 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla bądź dobrej myśli ja zrobiłam test po dawce 5000 i pojawiła się blada druga kreska co o tym myślicie? Jest jakaś nadzieja

    Karolinka181808
  • Paulla1706 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ktorym dniu robilas test po wbiciu pregnylu ?

    Paulla
  • katiusza82 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam synka 6 lat (1-szy miesiąc po odstawieniu anty - zaszłam), i chociaż mam cudowną pracę i nie za bardzo mam ochotę siedzieć w ciąży na L4 (a pierwsza ciąża była od 1 dnia zagrożona- więc teraz po tylu latach starań tym bardziej) to wiem, że mój syn powinien mieć rodzeństwo i się staram - od 5 lat się nie zabezpieczam. W tym miesiącu clo 2x1 i pregnyl w 13 dniu cyklu, ale bez monitoringu - bo byłam na wakacjach i nie miałam możliwości, więc trochę to moje leczenie w tym miesiącu tak w ciemno. Dziś 23 dc - 3x1 duphaston od 16dc, a w poniedziałek idę na betę. Mam 35 lat, więc nie chcę odkładać ciąży na później, a wiem, że bez leczenia nie zajdę. Po clo się czułam fatalnie, narazie nie będę już brać tego clo, następny miesiąc sobie odpuszczam leczenie. Myślę o laparoskopii, bo lekarz wspomina coś o endometriozie, pcos mam stwierdzone na 100%, fsh wychodzi mi poniżej 2 więc też fatalnie.

    katiusza82
  • Natcha Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po transferze, po którym dostałam pregnyl. Moja p dr kazała zrobić !i 3weryfikzcje pierwsza po 3 dniach druga po 6dniach i trzecia po 10 dniach. I tak beta hcg 82,47mlU/ml estradiol 4810,0pg/ml progesteron 60,0 pgng/ml i Lh 0,05mlu/ml .....czekanie na każdy kolejny dzień badan mnie rozwala..,a wyniki niby ok ja narazie ale przez zastrzyk mogą być niewiarygodne z tego co mówiła mi moja p. Doktor więc czekamy dalej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 16:11

    4IUI
    2IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natcha wrote:
    Ja jestem po transferze, po którym dostałam pregnyl. Moja p dr kazała zrobić !i 3weryfikzcje pierwsza po 3 dniach druga po 6dniach i trzecia po 10 dniach. I tak beta hcg 82,47mlU/ml estradiol 4810,0pg/ml progesteron 60,0 pgng/ml i Lh 0,05mlu/ml .....czekanie na każdy kolejny dzień badan mnie rozwala..,a wyniki niby ok ja narazie ale przez zastrzyk mogą być niewiarygodne z tego co mówiła mi moja p. Doktor więc czekamy dalej...

    Ja po Ovitrelle 7dp zastrzyku beta 12, 10dp zastrzyku spadło do 3. Potem już nie badałam. Zastrzyk był po owulacji bo się gin z ciałkiem pomyliła. Ale u mnie wszystko na cyklach naturalnych.
    Musisz być dobrych myśli ;) ja po spadku wiedziałam natomiast że nic z tego ;)

  • Natcha Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jestem po drugiej weryfikacji,....LH 0,03 mIU/ml
    Progesteron 76,0 ng/ml
    Estradiol 664,0 pg/ml
    ß-HCG 12,63 mIU/ml
    Zestresowałam się takim spadkiem, ale moja Pani dr uprzedzała mnie, że ß-HCG napewno spadnie....- ale powiedziała również, że mam być dobrej mysli estradiol mam wysoki więc mam zmniejszyć dawkę, reszta bez zmian,...
    Kolejną weryfikacje mam zrobić w sobotę....

    4IUI
    2IVF
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 19 listopada 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawiązując do tematu, to właśnie dzisiaj 12dp zastrzyku ovitrelle, dokładnie 10dpo test o czułości 10 mi wykazał blada druga kreskę, a beta z krwi 1,4. Nie miałam pojęcia, że taki test sikany strumieniowy z apteki Doz jest w stanie wykazać tak słaba betę, która jest najprawdopodobniej pozostałością po ovitrelle. Dostałam po łapkach za nadgorliwosc. Teraz grzecznie czekam do terminu miesiączki, brzuch mnie pobolewa od 2dni.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ