X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy spadek temp w fazie lutealnej wyklucza ciąże ?
Odpowiedz

Czy spadek temp w fazie lutealnej wyklucza ciąże ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia35 Ekspertka

Wysłany: 23 listopada 2021, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, miałam potwierdzona owulacje. Suplementuje progesteron. Niestety zauważyłam spadek temperatury 7 dzień po owu - mam 36,2 (wcześniej 36,6) - czy to już wyklucza ciąże, czy jest jeszcze jakaś nadzieja ? Testować powinnam od 12 dnia po owu ale przy takim spadku to już się chyba nie ma co nastawiać ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2021, 07:55

f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Hania123 Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2021, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia temperatura nie zawsze prawdę Ci powie, więc bym się nią nie sugerowała. Wiele czynników na nią wpływa. Także zatestuj. Myśle, że nie wszystko stracone :)

2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    IVF🌤
    05.07.22- Transfer nieudany💔
    04.08.22-Transfer nieudany 💔
    11.10.22-Transfer nieudany💔💔
    05.11.22-Transfer nieudany💔
    Nie wiem co dalej…⛅️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ