Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to ciaza ?
Odpowiedz

Czy to ciaza ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lady055 Nowa

Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska albo jest blada , albo cieniutka , albo w ogole jej nie ma. Miesiaczki brak , bol piersi jest . Co myslec ?

lady
  • Bajka91 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test za 2 dni. Jeśli to ciąża, to kreska na pewno będzie ciemniejsza.

km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nika94 Znajoma

Wysłany: 16 kwietnia 2016, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska nie zawsze musi oznaczać ciążę. Proponuję test powtórzyć za 2-3 dni albo zrobić test z krwi. Powodzenia :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś testy o tej samej czułości i z porannego moczu? Powtórz test. U mnie blada kreska cieniutka jak włos oznaczała ciążę. Od tak taka kreska się nie pojawia. Coś musiało ją ruszyć. Możesz też zrobić test z krwi i wtedy będziesz miała pewność :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2016, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie zerknąć i powiedzieć co myślicie?
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/4d3b8fd99aebaf4d#

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2016, 15:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża ! :) Druga krecha piękna i dość mocna :) nie wiem skąd te wątpliwości :) Gratulacje Domi_xx

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 maja 2016, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    <B>Juliette25</b> Troszkę zdziwiło mnie ze od dłuższego czasu piszesz pamiętnik a na forum się nie udzielasz natomiast mój post skomentowałas. Tak czy siak dziękuję za odpowiedz i Tobie życzę powodzenia:-* Dzisiaj odebrałam betę i wynik 298,61 ostatnia @ 28 marca przy cyklach 32dniowych myślisz że wartość odpowiednia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ