X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to ciaza ?
Odpowiedz

Czy to ciaza ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lady055 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska albo jest blada , albo cieniutka , albo w ogole jej nie ma. Miesiaczki brak , bol piersi jest . Co myslec ?

    lady
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test za 2 dni. Jeśli to ciąża, to kreska na pewno będzie ciemniejsza.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nika94 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreska nie zawsze musi oznaczać ciążę. Proponuję test powtórzyć za 2-3 dni albo zrobić test z krwi. Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś testy o tej samej czułości i z porannego moczu? Powtórz test. U mnie blada kreska cieniutka jak włos oznaczała ciążę. Od tak taka kreska się nie pojawia. Coś musiało ją ruszyć. Możesz też zrobić test z krwi i wtedy będziesz miała pewność :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie zerknąć i powiedzieć co myślicie?
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/4d3b8fd99aebaf4d#

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża ! :) Druga krecha piękna i dość mocna :) nie wiem skąd te wątpliwości :) Gratulacje Domi_xx

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <B>Juliette25</b> Troszkę zdziwiło mnie ze od dłuższego czasu piszesz pamiętnik a na forum się nie udzielasz natomiast mój post skomentowałas. Tak czy siak dziękuję za odpowiedz i Tobie życzę powodzenia:-* Dzisiaj odebrałam betę i wynik 298,61 ostatnia @ 28 marca przy cyklach 32dniowych myślisz że wartość odpowiednia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ