Forum W oczekiwaniu na testowanie czy to może byc jednak ciaza
Odpowiedz

czy to może byc jednak ciaza

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kinia87 Nowa

Wysłany: 5 października 2015, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam okres miałm 07-09-2015 w dni płodne współzyłam z męzem starałam sie o dziecko czy jak dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny mogę byc jednak w ciazy a mam takie objowy jak nudności sennośc krwawienie niewielkie piersi powiekszone zgaga

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 14:54

kinia87
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 października 2015, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad mamy to wiedziec, nie wiedzac jak dlugie sa Twoje cykle i kiedy nastapila owulacja? Wiesz przeciez, ze test robi sie najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki- a tego nie wiemy kiedy sie jej spodziewasz. Jak masz watpliwosci, zrob badanie z krwi na bete HCG i bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Ps: nie zakladamy nowych tematow by zadac jedno, powtarzajace sie co rusz zreszta pytanie.

Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego