X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to może być to?
Odpowiedz

Czy to może być to?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • animisiesni Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 marca, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Staramy się o drugiego maluszka 4 cykl. Czy to dużo? Czytając Wasze historie, wiem, ze nie. Jednak przyznam, myślałam, ze łatwiej pójdzie… :(
    W tym cyklu pierwszy pozytywny test owulacyjny (kreska testowa ciemniejsza niż kontrolna) 14.03, drugi następnego dnia 15.03 (mocniejsza kreska niż 14.03). Serduszkowanie jednego i drugiego dnia.
    20 i 21.03 miałam taki kłujący ból w dole brzucha, chwilowy, ale taki, ze aż mnie zgielo w pół.
    Od przedwczoraj od czasu do czasu ból w dole brzucha, ból w krzyżowym odcinku kręgosłupa, brak apetytu, bolesne piersi przy dotyku, zmeczenie - zasypiam o 20:30… (w pierwszej ciazy to był mój pierwszy ciążowy objaw).
    Śluzu dużo, kremowy, z takimi rozciagliwymi elementami. Oczywiście zrobiłam test ciążowy, negatywny. Ale wiem ze to może być jeszcze za wcześnie na ewentualny pozytyw, bo spodziewana miesiączka dopiero w czwartek/piątek..

  • Sisi1905 Przyjaciółka
    Postów: 102 48

    Wysłany: 26 marca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak najbardziej może być to a może być też pms , beta w krwi powinna już być po takim czasie więc jeśli nie masz cierpliwości czekać to może warto zrobić ? Jesteśmy w takiej samej sytuacji, ja okres powinnam dostać w piątek, owu ok 17.03. Dziś zrobiłam test i wyszedł jakiś cień cienia cienia ale nie jestem pewna czy to nie kreska fabryczna szczególnie że objawów nie mam żadnych, zero. W poprzednich ciążach mialam za to masę objawów jeszcze przed okresem. A co do starań to ciężko jest zachować spokój jak się nie udaje, zawsze sobie powtarzam, że zdrowa para ma 20% szans w danym cyklu i to jakoś pozwala przetrwać. Robiliście jakieś badania ?

    👩🏼36,PCOS ,Hashimoto, mthfr c677t homo
    2012 synek💙
    Marzec2023💔listopad2023💔
    Marzec2024⏸️
    29.03 beta 43, prog31
    02.04 beta 275
    04.04 beta 579 prog29
    15.04 0,29cm❤️
    29.04 1,61cm❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ