X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to może być zagnierzdzajacy sie zarodek ?
Odpowiedz

Czy to może być zagnierzdzajacy sie zarodek ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj mialam sluz kremowy nierozciagliwy czulam ze jest go sporo dzisiaj rano to samo kremowy a po poludniu kremowo-jasno berzowy miesiączka wyznaczona przez aplikacje 8.04 nie wiem jak mam to interpretować ?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremowy sluz w drugiej fazie to normalne zjawisko ;) co do tego odcienia bezowego-ciężko powiedzieć czy to jest zagnieżdżenie czy nie. Nikt tutaj niestety nie odpowie jednoznacznie na to pytanie :)
    Za kilka dni bedzie można zrobić test i wtedy sprawa będzie jasna ;)
    Powodzenia ;)

    Kitkat lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym miesiacu tak nie mialam ani we wczesnieszych cyklach

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniGeneral wrote:
    W tamtym miesiacu tak nie mialam ani we wczesnieszych cyklach

    Ciężko powiedzieć cokolwiek, przesądzać w którąś stronę... O tym czy to jest zagnieżdżenie powie tylko test ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka zapomnialam napisac ze dzisiaj strasznie boli mnie brzuch i jajniki na zmiane piersi wrazliwe bolace ale mam swiadomosc ze przed okresem tez tak bola piersi

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam takie plamienia nawet na 10 dni przed @, teraz trochę się skróciły, też piersi bolały, okazało się, że to przez niski progesteron a nie ciążę :/

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    ja miałam takie plamienia nawet na 10 dni przed @, teraz trochę się skróciły, też piersi bolały, okazało się, że to przez niski progesteron a nie ciążę :/

    Dlatego nie ma co się nakręcać ani w jedną ani w drugą stronę :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniGeneral wrote:
    Terka zapomnialam napisac ze dzisiaj strasznie boli mnie brzuch i jajniki na zmiane piersi wrazliwe bolace ale mam swiadomosc ze przed okresem tez tak bola piersi

    Objawy ciąży wczesnej i @ zniżającej się są bardzo podobne. Na podstawie samych objawów nie da się stwierdzić ciąży albo jej braku ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok rozumiem z testem musze poczekac do miesiaczki prawda ?

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak by było najlepiej. Chociaż wiem że niektóre forumowiczki robią sobie testy ciążowe już w 10dpo czy 12dpo. Ja testowałam w 15dpo A 28 dniu cyklu i to tylko dlatego ze mialam objawy ktore nie dawaly mi spokoju. Niby były na @ a jednak inne.

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test z krwi chyba mozna wczesniej zrobic ?

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniGeneral wrote:
    A test z krwi chyba mozna wczesniej zrobic ?

    Tak. W laboratorium wyjdzie Ci wcześniej i pewniejszy niż test (nie ma doszukiwania sie kreski tylko konkretne liczby). Hormon najpierw idzie do krwi później do moczu dlatego z krwi wyjdzie szybciej

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki

  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam juz inny śluz kremowo-rozowy tak jakby krwisty ale to mi nie wyplywa na bielizne tylko w pochwie jest

  • kasia25 Przyjaciółka
    Postów: 80 139

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki kochane opiszę wam moja sytuację, bo nie wiem czy się cieszyć czy nie. Otóż z mężem chcielibyśmy drugie dziecko jednak od dłuższego czasu nam się nie udało więc odpuscilismy. Nawet zapomniałam zaznaczać sobie dni kiedy była @.i właśnie 3 maja dostałam krwawienia, myślałam że zwykły okres ale wieczorem poczulam dosyć silny ból podbrzusza promieniujacy do kręgosłupa który po kilku sekundach zniknął bezpowrotnie. Na drugi dzień krwawienie które i tak było mniejsze niż zwykle, zmieniło się w różowe plamienie, czasem z nitkami krwi. Trwało 5 dni to wszystko (3-7 maja) i koniec. Było tego tak mało że wystarczyła wkładka a w nocy nawet bez niej było czysto.
    Dodam że moje okresy zawsze trwały 6-7 dni z czego 3 pierwsze obfite i bolesne a następne coraz słabsze. Cykle 28-29 dniowe. Nigdy nie zdarzyło się inaczej dlatego teraz jestem pełna nadziei że może się udało :) tylko że czytałam że implantacja trwa krócej a tu było 5 dni. Test kupie dopiero jutro bo u mnie nie ma apteki a jutro będę w mieście. Co dziewczyny myślicie, czy możliwa jest ciąża?

  • kasia25 Przyjaciółka
    Postów: 80 139

    Wysłany: 9 maja 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt się nie wypowie?

  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 9 maja 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia25 wszystko jest mozliwe zrob test bedziesz w 100% miala pewnosc

  • PaniGeneral Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 9 maja 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jakbys bete sobie zrobila z krwi

  • kasia25 Przyjaciółka
    Postów: 80 139

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety to nie ciąża :(eh znowu nic z tego :( na pierwszą ciąże czekałam rok i teraz już pół roku starań i też nic :(

  • Joanna90 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 17 maja 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to moze wy mi pomozecie. Jezdze do gine na ocene owulacji 4 cykl. Dostaje hormony podwyzszona prolaktyna. Na 17 dzien cyklu pojechalam na badanie i uslyszalam ze pecherzyk pękł i owulacja byla na 15 dzien cyklu i jest cialko zolte. Stosunek przypadal akurat na 14 i 15 dzien cyklu tak jak owu. Nie bardzo wiem czy czekac na okres czy jest wogole sens robic test i kiedy najlepiej?

    Joanna
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ