Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to możliwe
Odpowiedz

Czy to możliwe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AmeliaG Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, potrzebuję waszej opinii. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 13 marca. Do zbliżenia doszło 1 kwietnia, bez finału we mnie. Następną miesiączkę miałam dostać około 10 kwietnia, ale nie dostałam. Testy wykonane 23 i 30 kwietnia negatywne. Test z wczoraj, czyli 09 maj negatywny, ale po 10 godzinach zamajaczył delikatny cień drugiej kreski. Czy ciąża w takiej sytuacji jest w ogóle możliwa? Kalkulatory pokazują, że byłabym w ósmym tygodniu, a nawet nie minęło tyle czasu od zbliżenia. Nie mam możliwości w tej chwili zrobić testów z krwi ani wizyty u ginekologa, bo jestem na wyjeździe. Podzielcie się proszę swoimi opiniami

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 946 722

    Wysłany: 10 maja, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmeliaG wrote:
    Cześć dziewczyny, potrzebuję waszej opinii. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 13 marca. Do zbliżenia doszło 1 kwietnia, bez finału we mnie. Następną miesiączkę miałam dostać około 10 kwietnia, ale nie dostałam. Testy wykonane 23 i 30 kwietnia negatywne. Test z wczoraj, czyli 09 maj negatywny, ale po 10 godzinach zamajaczył delikatny cień drugiej kreski. Czy ciąża w takiej sytuacji jest w ogóle możliwa? Kalkulatory pokazują, że byłabym w ósmym tygodniu, a nawet nie minęło tyle czasu od zbliżenia. Nie mam możliwości w tej chwili zrobić testów z krwi ani wizyty u ginekologa, bo jestem na wyjeździe. Podzielcie się proszę swoimi opiniami

    Myślę, że raczej to niemożliwe. Ja we wrześniu już myślałam, ze jestem w ciąży bo okresu nie było baaardzo długo gdzie zawsze mam regularne co 27-29 dni. Testy były cały czas negatywne i okazało się, ze po prostu przez stres i podróż okres się zatrzymał i lekarz zapisał mi duphaston na wywołanie miesiączki. Później cykle już wróciły do normy

    kinia982 lubi tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
    07.2024 IUI odwołana 😢
    08.2024 IUI odwołana 😢
  • AmeliaG Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Myślę, że raczej to niemożliwe. Ja we wrześniu już myślałam, ze jestem w ciąży bo okresu nie było baaardzo długo gdzie zawsze mam regularne co 27-29 dni. Testy były cały czas negatywne i okazało się, ze po prostu przez stres i podróż okres się zatrzymał i lekarz zapisał mi duphaston na wywołanie miesiączki. Później cykle już wróciły do normy

    Dziękuję za odpowiedź, a mogłabyś powiedzieć mi jak długo nie miałaś okresu? Też właśnie zastanawiam się, czy to nie ze stresu, na który byłam narażona przez ostatnie pół roku.

  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 946 722

    Wysłany: 10 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmeliaG wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, a mogłabyś powiedzieć mi jak długo nie miałaś okresu? Też właśnie zastanawiam się, czy to nie ze stresu, na który byłam narażona przez ostatnie pół roku.

    Prawie 2 miesiące

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
    07.2024 IUI odwołana 😢
    08.2024 IUI odwołana 😢
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ