Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy to uwazacie za druga kreske?
Odpowiedz

Czy to uwazacie za druga kreske?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, na zdjeciu niestety nic nie zobaczyłam, ale to moze wina jakości zdjęcia. Spróbuj zrobić takie, żeby była lepiej widoczna :)

    sara9555 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszym nie widzę NIC, a drugim cień cienia może jakby...

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety ja nie widzę nic a nic, ale może to kwestia jakości zdjęcia lub złego światła...zrób raz jeszcze:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 470 313

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska tam jest, nawet różowa, ale ciężko mi ją uchwycić i dlatego tyle ich wklejam. Pytam, bo ona jest cieniutka jak włos, tak jak niektóre osoby też tu pisały.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6fb67b5abc78.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f40721cf9f78.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d84a0d16c3ee.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb50dab830f6.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecbabbb35dbd.jpg

    Na drugim i przedostatnim zdjęciu jest najbardziej widoczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 16:08

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja najbardziej widzę na 3 zdjęciu. Ale naprawdę cień cienia ;)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 470 313

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) na zdjeciu slabiej widac, po wrzuceniu do komp jeszcze gorzej xd

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz jutro test :) jeśli tam jest, to jutro będzie ciemniejsza:)

    Karolka12345 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie powtórz jutro. Ja na tych testach juz miałam taki cień kiedyś i mnie oszukał.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, jak tam dzisiejsze testy? :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 470 313

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Sara, jak tam dzisiejsze testy? :)
    Dokładnie takie same. Tzn. widoczne gołym okiem, ale nie są bardziej wyraźne

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, to może idź zrób betę i będziesz miała jasność jak sytuacja wygląda :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 470 313

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Sara, to może idź zrób betę i będziesz miała jasność jak sytuacja wygląda :)
    Kiedys bylam i chyba bylo za wczesnie, bo nie wyszlo nic, a bylam. Nie chce sie stresowac. Zaczekam do okresu. Ma byc 4.01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ