X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy warto?
Odpowiedz

Czy warto?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Podobno nie mialam owulacji i lekarz 12 dc stwierdzil, ze nie ma sensu mnie monitorowac i nic nie robilam... w 21 dc mialam bol jak na okres, wydaje mi sie ze takie kucie jajnika i bol mam na owulacje. (W tamtym miesiacu tak mialam, potwierdzone monitoringiem u innego gina). Teraz mam 30 dc i mam wrazliwe piersi, sluz i lekkie mdlosci od wczoraj. Objawow na @ nie mam. 23.12 mialam plamke krwi jasnej na papierze. Wczoraj ciagnela mnie macica jakby w dol. Nie wiem jak to nazwac... Mysle, ze moze zrobie jutro test, warto? Czy moze to problem z progestetonu? 30 dc a mialam 26 dniowe i 29 dniowe cykle... Pije inofem i ovarin, dziwi mnie, ze ten cykl sie wydluza... Martwi mnie to. Boje sie, ze nie bede miec @. Nie mam ochoty testowac bo pewnie nic z tego i skonczy sie to wywolywaniem okresu. ;( Dodajcie otuchy, powiedzcie, ze moze to przez pozna owu....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiłbym ok. 34dc. Wtedy jest większa pewność jeśli byłaby ciąża z owulacji w 21dc.
    Może to być opóźniona owulacja. Ja sama miałam owulacje w 21dc, test robiłam 11 dni później (krew) i była pozytywna.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew moge zrobic dopiero w srode... Ale tempka spadla, nie wiem czy rzeczywiscie byla ta owulka...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Krew moge zrobic dopiero w srode... Ale tempka spadla, nie wiem czy rzeczywiscie byla ta owulka...

    To moze byc spadek implantacyjny :)

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byloby fajnie :p boje sie, ze jutro bedzie niska tempka a mimo to @ nie przyjdzie... Ja nawet na okres nie miewalam spatkow tempki. Mi ona spada dopiero na 2 dc

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres prędzej wywoła ten okres, niz spadek temperatury.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda... Mialam ciemny jakby sluz a teraz boli mnie jak nie wiem i poleciala krew od razu z jakimis skrzepami ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie to już raczej @.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz na pewno nie plamienie... Bol okropny, a do tego skrzepy... Pewnie znow sie cos zrobilo. Huh. Zobacze w nestepnym tygodniu co powie gin..

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skrzepy przeważnie świadczą o tym, że owulacja była.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Always to pocieszajace bo ostatni gin stwierdzil, ze nie mam w ogole owulacji i moj jajnik wyglada slabo i bez sensu mnie monitorowac i leczyc... ;(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Always to pocieszajace bo ostatni gin stwierdzil, ze nie mam w ogole owulacji i moj jajnik wyglada slabo i bez sensu mnie monitorowac i leczyc... ;(
    Co to za lekarz ktory mowi kobiecie starającej się o dziecko że nie ma Pani sensu monitorwać i co WAŻNE leczyć??? U mnie też nie ma dobrych lekarzy, aby zajść w ciąże powiedział żebym się po prostu bzykała, no ręce opadają :-(

    Nie poddawaj się, może zmień lekarza, ja juz przestałam do nich chodzić.
    Moja znajoma miała tylko część jednego jajnika i się udało! Trzeba wierzyć, ale z każdym cyklem wiem że to trudne.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz chce odwiedzic nowego... Rozpoczelam 4 cykl a to bedzie 3 lekarz... :/ ale chyba tylko kontrolnie pojde. By obejrzal ten jajnik. Mam jeden, boje sie o niego. Ale czuje tez, ze nie jest zle... Mam tez wrazenie, ze inofem dobrze dziala. Wiec jak bedzie w porzadku troszke odpuszcze lazenie do gina bo nic dobrego mi to nie przynosi...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ