X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy żele durex utrudniają zajście w ciąże?
Odpowiedz

Czy żele durex utrudniają zajście w ciąże?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja używam cały czas żelu i już 3 cykl nic :( Czy to prawda że on "przeszkadza" w zajściu?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Wszelkie lubrykanty, a nawet ślina utrudniają zajście w ciążę. Są specjalne żele ułatwiające. ;)

    ciri22, Morisek28 lubią tę wiadomość

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takiego właśnie używam - pre speed sie nazywa. Czy działa wspomagająco nie wiem, bo dopiero w jednym cyklu go stosowaliśmy, ale na pewno przy suchości pomoże, a nie zaszkodzi plemnikom. Zanim zaczęliśmy starania też używaliśmy durexu, ale wszędzie czyta, że może upośledzać plemniki, wpływać na prędkość poruszania i skracać ich żywotność więc jak naszybciej z niego zrezygnujcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli albo te drogasne zele albo zadne?

  • zolla Koleżanka
    Postów: 54 11

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No według tych informacji które znalazłam w internecie kiedy szukałam czegoś na ich temat, to albo te drogaśne, albo sama natura. Ale wg moich obserwacji to używając ich tylko w czasie seksu w dni płodne to taka tubka wystarcza na min 3 - 4 miesiące :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 30 jesli tylko na dni plodne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm noo to nie wiem... tez gdzies czytalam ze jest dosc wydajny. Ale nie wiem w sumie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa to co innego ;p jak ja mam jeden seks gora dwa w okresie plodnym ;p to mi na dlugo starczy ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo coz dla mnie ta ilosc serduszek w tym cyklu to naprawde duuuuzoooo wiec spokojnie bardziej mysle o tym zelu wlasnie z tego wzgledu bo wiem ze im dluzej trzeba bedzie sie starac tym trudniej bedzie faceta zaciagnac na seksik...

  • bocian Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mi lekarz zabronił uzywać żeli, mimo , że używałam KY, który niby nie niszczy plemników, zalecił mi za to globulkę mucovagin, można stosować codziennie zapobiegając suchości pochwy lub tylko przed samym stosunkiem, dostałam próbki u gina, kilka pojedynczych pudełeczek

    bocian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli dal Ci probke niestety jest taka szansa ze jemu za to zaplacili i dlatego tak mowi... niestety coraz czestrza technika jesli chodzi o ulepszacze i wspomagacze... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahaha... ja dostalam tylko raz na szczescie probke u ginekologa tab anty bo bralam yaminelle i one strasznie drogie i wszedl polski odpowiednik naraya i dostalam jedno op gratis... ale to bylo dobre bo te tab na poczatu kosztowaly 15zl a yasminelle 45. Teraz juz mniej wiecej wbtej samej cenie ;/ nie wiem jak to sie dzieje...
    Ale wiem ze kase dostaja za wciskanie rzeczy. Ostarnio historie slyszalam ze lekarze juz sobie listy zamowien skladaja co chca dostac za przepisanie konkretnego leku. Jakas porazka...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i to jest najgorsze. Ale mam nadzieje ze.moj sie wywiarze z obiecanek jesli teraz nie zajde to mi zrobi wszystkie badania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu po 2 godziny i zawsze do niego jest mega kolejka. Nie wiem czy o cos oznacza... ale troche mnie pociesza ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam jakis tam problemow a goscia mam panstwowo i jest naprawde w porzadku kiedys bul inny teraz bardzo na pozytyw sie zmienil i widze ze babki w ciazy do niego chodza znaczy sie ze w miare prowadzi ta ciaze. Ale jesli za te 3 cykle nic nie zacznie dzialac to zmienie lekarza na innego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ok. Dobrze ze powiedzial zebym przyszla za 3 cykle a nie za rok od odstawienia tabletek. Ostatnio juz chcial monitoring robic ale powiedzial ze za wczesnie po tych tabletkach. Ze misze dac czas organizmowi. Ale przynajmniej po beznadziejnym okresie dostalam skierowanie na bete ;p

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ