X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie dajcie nadzieję-co Wam pomogło zafasolkować?
Odpowiedz

dajcie nadzieję-co Wam pomogło zafasolkować?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie znalazłam takiego tematu, a myślę, że może nam staraczkom się przydać. Bardzo proszę, żeby dziewczyny które stosowały jakieś wspomagacze napisały nam co im pomogło i w którym cyklu...

    kama005 lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcie piszcie bo też jestem ciekawa ;)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 26 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam Inofolic- 3 opakowania i za 2 razem zaszłam w ciążę :)
    Inofolic poleciła mi koleżanka i mój ginek. Pobudza pracę jajników.
    Po tym proszku pierwszy raz w życiu czułam takie mocne bóle owulacyjne,plamienie po stosunku-ale spokojnie można to wytrzymać przez 2 dni podczas owoulacji bo się opłacało ;) Teraz inofolic odstawiłam i biorę kwas foliowy.
    Ponad to mój ukochany brał przez ponad miesiąc kwas foliowy i salfazin.
    Polecam :)))

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Martika87, też piję Inofolic w tym miesiącu pierwszy raz i czekam na efekty;) A mam pytanie, piłaś 1 saszetkę czy 2 dziennie?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz zalecił mi 2 dziennie,rano i wieczorem :)
    sandra80 wrote:
    dzięki Martika87, też piję Inofolic w tym miesiącu pierwszy raz i czekam na efekty;) A mam pytanie, piłaś 1 saszetkę czy 2 dziennie?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conceive plus i luz :) wakacje bez mierzenia tempki, liczenia dni i odliczania czasu do testowania. Nawet z góry założyłam cykl za stratny, a okazał się tym szczęśliwym :)

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak dziewczyny powyżej; inofolic 2xdziennie, dieta pełna ryb, orzechów, wywalilam wszystkie złe tłuszcze trans, no i cyklu w którym sie udało zakupiliśmy conceive żel, tyle ze nie zdążyliśmy go wypróbować :P a a i jeszcze olej z wiesiołka, bardzo dużo wody piłam, zero przeciwbólowych leków itp. Od lekarza miałam przypisany bromergon 1/4 tabletki na noc ale myśle ze większa role miał tu inofolik.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ