Forum W oczekiwaniu na testowanie Duphaston a śluz i szyjka.
Odpowiedz

Duphaston a śluz i szyjka.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Gumisia Autorytet
  Postów: 2036 816

  Wysłany: 2 maja 2015, 20:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Od samej owulacji mam bardzo dużo gęstego białego śluzu. Dokładnie takiego samego jak miałam w ciąży. ;) Zastanawiam się czy to nie przez Duphaston, ale to zaczęło się 14 dc. a Dupka biorę od 15 dc. Szyjka jest zamknięta, rano bardziej twarda teraz miękka, a położona raczej średnio. Czy któraś wie czy Duphaston wpływa na śluz i szyjkę? ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ