X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Duży przyrost Beta HCG
Odpowiedz

Duży przyrost Beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kometa90 Ekspertka
    Postów: 217 359

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    W piątek po południu 29.07 mnie podkusiło i zrobiłam test - pozytywny. Pojechalam od razu na betę - 77 (11dpo, 24dzien cyklu). Powtórzyłam betę w niedzielę 31.07 - 197 i dzisiaj (28 dzień cyklu, termin spodziewanej @) - 470. Czy te przyrosty nie są za duże?
    Zakresy z labu:
    3tydz 5.8-71.2
    4tydz 9.5-750
    5tydz 217-7138

    preg.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 2 sierpnia 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa90 wrote:
    Hej Dziewczyny :)
    W piątek po południu 29.07 mnie podkusiło i zrobiłam test - pozytywny. Pojechalam od razu na betę - 77 (11dpo, 24dzien cyklu). Powtórzyłam betę w niedzielę 31.07 - 197 i dzisiaj (28 dzień cyklu, termin spodziewanej @) - 470. Czy te przyrosty nie są za duże?
    Zakresy z labu:
    3tydz 5.8-71.2
    4tydz 9.5-750
    5tydz 217-7138
    Jeśli mieści się w normach to jest ok 😁 gratuluję 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2022, 15:47

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ