Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny czy wy tam widzicie cień czy ja już świruję
Odpowiedz

Dziewczyny czy wy tam widzicie cień czy ja już świruję

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Db Nowa

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/3747be0a6e578.jpg.html

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 19:18

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moim telefonie nic nie widać. Ile dpo jesteś?

• Db Nowa

Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to nawet nie mam pojęcia, bo coś mi się owulacją przesuwa ostatnio

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 kwietnia 2019, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też nie widać, jakieś zmiany dziś?

• Blanche Przyjaciółka

Wysłany: 11 kwietnia 2019, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie widzę drugiej kreseczki, może odczekaj kilka dni i powtórz?
    Czasami widać niby cień a to jest wypustka na pasku, która powinna się zabarwić

28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.