X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziewczyny pomocy chyba jestem w ciąży
Odpowiedz

Dziewczyny pomocy chyba jestem w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzycielkaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 20 marca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie, dziewczyny powiedzcie mi bo sama nie wiem co myśleć..
    Podejrzewam że udało się nam w tym cyklu. @ się spóźnia mimo że biorę Ovarin który regulowal moje @.
    Mam sporo objawów ale z racji tego że nie raz się nakrecilam nie biorę tego za pewnik. Mam nabrzmiale piersi a własna matka która nie wie że się staramy o dziecko powiedziała mi że widzi po twarzy że jestem w ciąży, nie tylko ona wszystkie koleżanki mnie zaczepialy i o to pytaly. Podobno bije odemnie ciążowy blask.. Robię testy. Jak szalona codziennie. Na superczulych wychodził mi cień cienia jak podkrecilam kolory w edytorze. Skończyły mi się i teraz mam testy 25 czułość Baby boom. Od 3 dni go robię i jest jak by biały ślad. Widać miejsce gdzie powinna być kreska ale nie ma koloru. Okres spóźnia się koło tygodnia? Ciężko stwierdzić mam nieregularne cykle.. Po owu minęło 18 dni. Od tamtego czasu nie próbowaliśmy robić potomka.
    Testy owu wychodzą coraz ciemniejsze. W godzinach porannych i popołudniowych, wieczorem totalny negatyw ( dużo pije wieczorami ).
    Bety nie zrobię bo z racji wirusa nie przyjmują.
    Czy jest jeszcze nadzieja? Czy po takim czasie musiało by coś wyjść? Proszę powiedzcie bo ja już wariuje.. :(

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 20 marca 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteś pewna kiedy była owulacja to 18 dni po niej powinna być konkretna kreska bo beta byłaby już trzycyfrowa. Bez podkrecania kolorow, a nie cień cienia po edycji. Mogło się wtedy wybić miejsce na kreskę. Ciążowy blask to nie jest potwierdzenie ciąży, zresztą zakladam że skoro jesteś dorosłą kobietą to nie wierzysz w zabobony. Chociaż oczywiście życzę Ci aby się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 09:32

    golonat lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ