X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwna miesiączka
Odpowiedz

Dziwna miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zaczarowana27 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Mam do Was pytanie i proszę o rade. Staramy się z mężem o dziecko. Spóźniał mi się okres ale testy były negatywne. Byłam u ginekologa który stwierdził że po badaniu usg nie widzi ciąży ale nie może jej wykluczyć wiec dał skierowanie na bete. W środę mam mieć wyniki i kolejną wizytę u tego lekarza. W ubiegły piątek zaczęłam niestety krwawić (pomimo wysokiej temperatury w pochwie po wyżej 37 )i miałam okropny ból brzucha. Tylko dziwne jest to że krwawienie ustało juz wieczorem w sobotę. Moje normalne okresy trwają 6-7 dni. Zastanawiam się czy to mogło być poronienie? Proszę o wyrozumiałość bo naprawdę bardzo mnie to smuci.

    Pozdrawiam

    Usilnie staramy się o dzidziusia :)
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jestem specjalistka jezeli idzie o poronienia ale jezeli byloby to poronienie to raczej krwawienie byloby obfite?
    nie masz mozliwosci zadzwonic do ginekologa i my o tym powiedziec? szkoda ze tak dlugo musisz czekac na wyniki

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ