X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwna sprawa
Odpowiedz

Dziwna sprawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam zadko się udzielam , ale dziś postanowiłam napisać . Otóż wczoraj robiłam sobie wyniki krwi i dziś konstultowałam się z pielęgniarką . Okazuję żę wszystko super co dla mnie bardzo ważne .
    Jest tylko jeden problem bo mam lekko podwyższone leukocyty . Pielęgniarka zasugierowała ciązę . Ja zę nie wiem . A się pytała czy sie staramy i takie tam . Ja , żę tak . Więc ona stwiedziła zę chyba jestem w ciąży wczesnej . Fajnie by było tylko jest skopuł taki jestem dopiero w 19 dc . 12 dc dostałam choragon.Więc jakoś mi to dziwnie .
    Czy choragon możę podwyższyć leukocyty . Wiem żę trzyma około 7 dni ja badanie miałam robione wczoraj 18 dc. W podpisie jest ten cykl. A tutaj cykl z choragonem tylko z 2012 roku całkowicie inny .
    https://ovufriend.pl/graph/475d3d0a277204e8e4aa0ea18cee7309

    Jest to czysta babska ciekawość bo za wcześnie się podniecać

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarka totalnie niekompetentna, czy ona jest poważna po podwyższonych leukocytach stwierdzać ciążę!? Właśnie tacy ludzie nie powinni pracować w służbie zdrowia. Od czytania badań jest lekarz. I to właściwy, bo badania krwi nie pokażą ci ciąży, jedynie beta.
    Peonia: ja bym wykluczyła ciążę, bo nawet jeśli w nią zaszłaś, to jak dla mnie za wcześnie jeszcze nawet na zagnieżdżenie, a co dopiero podniesienie parametrów, nawet beta, która mega leci w górę, wzrasta dopiero po 48h, nim organizm zda sobie sprawę co jest grane.

    Manieczka86, Waniulka, czarownica_tea lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tego nawet nie wzięłam na poważnie bo jakby co za wcześnie . Na razie nie można nic powiedzieć najwyżej ze dziś tempka poszła znowu do góry .

    Waniulka lubi tę wiadomość

  • Azor Przyjaciółka
    Postów: 68 70

    Wysłany: 17 lutego 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leukocytoza nie potwierdza ciąży, tylko proces zapalny w organizmie :) oczywiście w ciąży zmiemia się obraz krwi ale to dopiero w poźniejszej niż kilka dni:)

    f2w3rjjgf9g4r1jh.png

    km5scwa1mo0ovi5f.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 18 lutego 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:

    A ja do Ciebie, jak zwykle po poradę... :) Jak sądzisz, możliwe, że u mnie Ovu mogła być 18dc?
    czekam na @ jak na zbawienie... cykl mi się wydłużył, a zawsze był 26dni, czasem 28. FL14

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ