Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne krwawienie.
Odpowiedz

Dziwne krwawienie.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Agu27 Przyjaciółka
  Postów: 396 39

  Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Dziewczyny opisze krótko sytuacje jaka nastąpiła 3 dni temu. Rano obudziłam się i myśląc co mi tak mokro sprawdziłam ręka i okazało się że to krew, krwi było tyle co bardzo obfita @ natomiast nigdy wcześniej nie zdarzało mi się żeby @ zaczęła się bardzo obfita i trwała 3 dni( z czego w sumie pierwszy dzień było krwawienie a później bardziej plamienia).Dodam jeszcze że do dnia dzisiejszego nie było ani jednego skrzepu co najbardziej mnie zdziwiło. Staram się z Moim od marca i szczerze zdenerwowałam się tą sytuacją. Jak myślicie co to może być? Miała któraś taką sytuację? Test wykonany na następny dzień wyszedł negatywny

  Starania od 02.2017
  Insulinooporność
  PCOS
 • agnieszka011988 Przyjaciółka
  Postów: 123 43

  Wysłany: 12 lipca 2017, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hejka,
  mam wlasnie podobna sytuacje... wykonalas pozneij znowu test=?

 • OvuGrażyna Ekspertka
  Postów: 206 77

  Wysłany: 15 lipca 2017, 19:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja tak miałam jak miałam problemy z estradiolem. Nagle okres zaczął trwać 3 dni z czego tylko jeden to krwawienie a potem jakieś brudzenie. Okazało się że mam mało estradiolu. Szukaliśmy przyczyny i wyszło że wszystkiemu winna jest tarczyca i wysoka prolaktyna... tylko ja miałam tak kilka razy pod rząd zanim poszłam do gina

  7v8rdqk3dbllser2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego